1. Ana Sayfa
 2. Kripto Para
 3. Splinterlands SPS Token: Bir sonraki NFT büyük karlarla patlayacak

Splinterlands SPS Token: Bir sonraki NFT büyük karlarla patlayacak

guncel coin haberleri

Splinterlands, kripto para dünyasındaki en popüler blok zincir oyunlarından biridir, ancak fiyatı henüz yükselmedi, bu da SPS jetonunu bilgili NFT ve meta evren yatırımcıları için ideal bir hedef haline getiriyor.

Dappradar’da 3. sırada yer alan oyun, art arda beş ay boyunca en popüler blockchain oyunu oldu.Splinterlands, Pokémon ve Magic the Gathering gibi oyunlardan ilham alan bir kart savaş oyunudur.

Tahsilat kartı işlemi dijitalleştirildiğinde işlem yeteneği kayboldu, ancak blok zinciri teknolojisi ve NFT ile yeniden başladı.

Splinterlands, Steem blok zincirinin sert bir çatalı olan Hive blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Hive, Delegated Proof of Stake (DPoS) protokolünü kullanarak çalışır.

Şu anda, oyuncuların değeri (Play-to-Earn) gerçekleştirmesinin ana yolu, oyun oynayarak puan toplamak ve bu süreçte herhangi bir sayıda varlık ve başarı biriktirmektir.

Oyuncular, Dark Energy Crystal (DEC) jetonlarını, Shard (SPS) jetonlarını, kart güçlendirici paketlerini, planlarını, görünümlerini vb. puanlara dönüştürebilir.

Splintershards SPS jetonu neden bir roket olarak ayarlanabilir?

Splintershards ekibi, geçen yılın sonunda SPS jetonuna değer ve daha fazla fayda katacak bazı önemli değişiklikleri duyurdu. SPS belirteci, Splinterlands ekosisteminin yönetişim dijital varlığıdır.

Oyuncuların SPS elde etmesinin ana yolu, toplam madencilik havuzundan elde ettikleri puanların yüzdesine göre ödüllendirilen günlük SPS jetonlarını almaktır.

Splinterlands’i oynamak ücretsiz olsa da, tüm özelliklere tam erişim elde etmek için kullanıcıların Sihirdarın Büyü Kitabı’nı 10$ karşılığında etkinleştirmeleri gerekir (aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın).

Airdrop Temmuz 2022’ye kadar devam edecek. 400 milyon SPS jetonu (toplam jeton arzının %13,33’ünü oluşturur), oyuncunun hesabında tutulan Splinterlands varlıklarının sayısı ve türüne göre oyunculara airdrop olarak dağıtılacaktır.

Elde edilen SPS, ek ödüller için Hive ve Binance Smart Chain’de de rehin edilebilir.

Her varlık değeri için airdrop puanları aşağıdaki tabloda detaylandırılmıştır:
varlıklar

uçak noktaları

Koleksiyon yeteneği (kendi kartı)

1

Aralık belirteci

1

likidite havuzunda Aralık

2

Evcilleştirilmemiş güçlendirici paketi

600

AZMARE Zar Dolum Paketi

900

Essence Orb Booster Paketleri

2.400

Beta geliştirme paketi

2.400

Alfa geliştirme paketi

4.800

Arsa

10.000

Şampiyona puanları

10

Splintertalk jetonu (SPT)

0.25

Kart görünümü (C/R/E/L)

1.000 / 2.500 / 5.000 / 10.000

Totem (C/R/E/L)

1.000 / 5.000 / 25.000 / 100.000

Başlık

100k (Evcilleşmemiş / Kaşif) / 1M (Praetorian / Özel)

Splinterlands 2022 yol haritası-SPS fiyatlarının önemli ölçüde artması bekleniyor

SPS doğrulayıcı düğümleri, belirteçlerin yönetişim özelliklerini önemli ölçüde geliştirmek için 2022’nin ilk çeyreğinde tanıtılacak. 2022’nin ilk çeyreği.

Taahhüt edilen tüm SPS token sahipleri doğrulayıcılara oy verebilir ve en çok oy alan 10 doğrulayıcı, Hive ve BSC’de çok imzalı cüzdanların imzacıları olur – geleceği kontrol eden SPS vakıf fonlarında başka zincirler olabilir Bekleyin, proje blogu hakkında konuşun Bugün nasılsın.

Yaklaşan değişiklikler. Bu, SPS Vakfı’nı yöneten merkezi olmayan özerk organizasyonun tamamen token sahipleri tarafından kontrol edileceği anlamına gelir.

Splinterland’in kendi kurallarına ve oynanışına ek olarak, ağ kullanıcıları ayrıca üçüncü taraf otomatik piyasa yapıcı anlaşmasıyla olan ilişkiye veya jetonların yok edilip edilmeyeceğine karar veren herhangi bir şeye oy verebilir.

Aşağıdakiler, bu yılki Splinterland yol haritasının beklenen bir dökümüdür:

 • SPS doğrulayıcı düğümleri ve yönetişim oylaması
 • Hazinede bulunan 4 milyon ABD dolarından fazla SPS olmayan fonlar, SPS token sahipleri tarafından sahiplenilecek ve kontrol edilecektir.
 • Yaklaşık 12 milyon ABD doları Riftwatchers envanter satışı, tamamı SPS Vakfı kasasına bağışlanan, yalnızca SPS aracılığıyla satın alınabilir
 • Arazi genişletme, büyük ölçüde SPS belirteci rehinine dayanıyor
 • Özel satışların ve airdrop dağıtımının sona ermesi, her ay dağıtılan 53 milyondan fazla SPS jetonunun azalmasıyla sonuçlandı.
 • Oynanışı teşvik etmek için yeni ödül madenciliği havuzu + SPS komisyonu

SPS tokeninin mevcut fiyatı, geçen yılın 28’inde belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.7546$’dan çok daha düşük olan 0.2198$’dır.

Bölünmüş Arazi SPS

Metaverse ve NFT, 2021’de çığır açan kripto para birimi temaları ve bu 2022’ye kadar devam edecek.

Splinterlands, SPS elde etmek ve onun DAO karar alma süreçlerine katılmak için becerilerini kullanmak isteyen oyuncular bir yana, yatırımcıların dikkatini ve dikkatini çekmek için iyi bir konumdadır.

Son cümle Splinterlands ekibi için: “2021, Splinterlands için harika bir yıl, ancak tüm işaretler 2022’nin onu sudan çıkaracağına dair.

“2021’deki başarımızın çoğunu, SPS jetonunun lansmanına ve birlikte çalışan ve oyuncular tarafından sahip olunan ve kontrol edilen dünyanın ilk oyun deneyimini yaratma hedefimize ulaşmak için deney yapan harika insanlarımıza bağlıyoruz.”

SPS’yi nereden satın alabilirim

Birçok merkezi olmayan borsada ve Gate.io’da SPS satın almak için HIVE, BNB, ETH ve USDT’yi kullanabilirsiniz.

 • Tribaldex / Hive Motoru (HIVE)
 • PancakeSwap (BNB / BEP-20 jetonu)
 • SushiSwap (ETH / ERC-20 币)
 • Gate.io (USDT)

daha fazla oku:

 • NFT satın al
 • NFT iyi bir yatırım mı?

Metaverse ve NFT kripto para birimlerini şimdi satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Gary McFarlane’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap