İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Splinterlands, 19-21 Kasım tarihlerinde sanal meta evren DYGYCON’un 6. baskısını gerçekleştirdi.

Splinterlands, 19-21 Kasım tarihlerinde sanal meta evren DYGYCON’un 6. baskısını gerçekleştirdi.

Splinterlands, 19-21 Kasım tarihlerinde sanal meta evren DYGYCON'un 6. baskısını gerçekleştirdi.

Günümüzde en popüler blockchain oyunu Splinterlands, kısa süre önce kullanıcıları blockchain projelerine bağlayan benzersiz bir sanal meta evren olan DYGYCON’un 6. baskısına ev sahipliği yaptı.

Etkinlik, Splinterlands ortaklarının ve yeni arkadaşların kripto para birimi topluluğunda buluşmasını sağlamak için her iki ayda bir düzenleniyor.

DYGYCON 6, 19-21 Kasım tarihleri ​​arasında gerçekleştirildi ve üç gün süren DYGYCON’un ilk yinelemesi oldu. 950 kayıtlı kullanıcı vardı ve gerçek katılımcı sayısı 672 idi.

Etkinlikte @Splinterlands’dan Aggroed, Gala Games’ten Jason Brink, Spielworks/Womplay’den Adrian Krion ve Dogira’dan Skyler Ramsey bir hoş geldiniz mesajı yayınladılar. kaydedilen KONUŞMALARI görüntüleyebilir.

Splinterlands, 19-21 Kasım tarihlerinde sanal meta evren DYGYCON'un 6. baskısını gerçekleştirdi.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Splinterlands’in DYGYCON’u barındırmak için Gamerjibe’nin meta veri tabanı platformunu kullandığı belirtilmelidir. Etkinlik sırasında Splinterlands, Doctor Who: Another World, NFT Tunz Smighties, Crypto Story ve Zombie Zebras NFT dahil olmak üzere yeni sponsorlarını duyurdu.

DYGYCON 6 SWAG’ın bu ay dağıtılacağını belirtmekte fayda var.

Splinterlands ayrıca @Splinterlands, sponsorları ve özel satıcılarından NFT’ler de dahil olmak üzere ilk kez sessiz bir NFT müzayedesi başlattı.

DYGYCON ile ilgilenen kullanıcılar, 21-23 Ocak 2022 tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan bir sonraki etkinliğe katılabilecekler. Ön kayıt nedeniyle, kullanıcılar güncellemeleri almak ve DYGYCON ile ilgili gönderilebilecek herhangi bir e-posta güncellemesini almak için etkinliğin açılış sayfasını kontrol edebilir.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap