İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Spell token fiyatı 0,00229 USD olduktan sonra %24,6 arttı – SPELL nasıl satın alınır

Spell token fiyatı 0,00229 USD olduktan sonra %24,6 arttı – SPELL nasıl satın alınır

guncel coin haberleri

Kripto para piyasası, son 24 saat içinde bazı yükseliş kazançları elde etmeye çalıştı. Daha geniş pazarın desteğiyle, token toparlanıyor ve son birkaç haftadaki güçlü durgunluktan toparlanıyor. Bu dönemde en çok değer kazanan hisse senetlerinden biri de çift haneli kazançlar yakalayan ve haftalık zirvelere yakın işlem gören SPELL oldu.

Yazım sırasında, SPELL 24 saat içinde %24.6’lık bir artışın ardından 0.02229$’dan işlem görüyor.

Speer fiyat analizi

SPELL Fiyat Analizi 22 Aralık

SPELL tokeni, son birkaç hafta içinde önemli kazanımlar elde etti ve piyasadaki çoğu tokene kıyasla en güçlü gücü gösterdi. Token sadece 7 gün içinde %100’den fazla arttı, bu da piyasanın söyleyebileceğinden daha fazla.

Token, alıcılar desteklediği için bu kazançları korumaya devam edebilir. Güçlü bir piyasa desteği olmasa bile, alıcıların fiyat dalgalanmaları da önümüzdeki haftalarda yükseliş eğilimini destekleyebilecek SPELL’in yükselişini destekledi.

Bu kazançlar devam ederse, altcoin 0.023 doları aşabilir. Token son 24 saat içinde bu direnci kırdı, ancak tutunamaması piyasa desteğinin zayıflamasından kaynaklanıyor olabilir.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,03 dolar hala çok uzakta ve bu seviyeleri eski haline getirmek için madeni paranın %40 artması gerekiyor. Bu da ancak alıcı ve piyasanın ortak desteği ile sağlanabilir.

Olumsuz tarafı, bu altcoin bu kazançları sürdüremeyebilir. Diğer piyasalar düştüğünde zaten yükselmiş olsa da yükseliş eğilimi kısa sürede tükenebilir.Bu durumda fiyat geri çekilecektir.

SPELL, Abracadabra ekosisteminin yerel simgesidir. Önde gelen merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemlerinden biri, kullanıcıların tokenlerini stake etmelerine ve ödüller kazanmalarına olanak tanır. Rehin ödülleri sağlamanın yanı sıra, belirteç ayrıca yönetişim hakları sağlayarak kullanıcıların ekosistemdeki çeşitli tekliflere oy vermesine olanak tanır.

SPELL’i nereden satın alabilirim

Yükseliş trendindeyken SPELL satın almak isterseniz aşağıdaki platformlarda hesap oluşturabilirsiniz:

eToro, önde gelen kripto para birimi ticaret platformlarından biridir. Çok çeşitli kripto para birimlerini ve ticaret çiftlerini destekler. eToro, kopya ticareti gibi kullanıcı dostu özellikleri destekleyerek yeni yatırımcıların uzman tüccarlar tarafından kullanılan stratejileri kopyalamasına olanak tanır.

SPELL tokenlerini Coinbase’den satın alabilirsiniz. Coinbase, çeşitli yetki alanlarında lisanslara sahip en büyük ticaret platformlarından biridir. Coinbase, acemi ve uzman tüccarlar için kullanıcı dostu özellikler sunar. Borsa, çok çeşitli kripto para birimlerini destekler ve yüksek derecede güvenlik ve güvenilirlik sağlar.

daha fazla oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap