1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SPACE, Dapper Labs, DCG ve Coinfund’dan 7 milyon USD aldı

SPACE, Dapper Labs, DCG ve Coinfund’dan 7 milyon USD aldı

guncel coin haberleri

SPACE, birkaç üst düzey girişim fonundan 7 milyon dolar topladığını açıklayan güçlü bir inşaat aracı sağlamayı amaçlayan sanat ve iş odaklı bir meta-evrendir.

iHodl ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre şirket, fonları çeşitli meta-evrenleri paralel bir topluma bağlayan ekonomik bir yapıştırıcı oluşturmak için kullanacak.

Bağış toplamaya katılanlar arasında Coinfund, Dapper Labs (NBA Top Shot and Flow’un yaratıcısı), Digital Currency Group, Animoca Brands, Hof Capital gibi alanda tanınmış kişiler yer alıyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Space ürününün şu ana kadar 10.000’den fazla kullanıcıyla Early Access Alpha sürümünü piyasaya sürdüğünü belirtmek gerekir.

Şirkete göre ürün, kullanıcıların sanal bir alana katılmasına ve aynı odadaki diğer insanlarla sohbet etmesine, konuşmasına veya ticaret yapmasına izin veriyor.

SPACE’in kurucusu Batis Samadian şunları söyledi:

“Metaverse kitlesel olarak benimsenmeye ve birçok insanın toplanıp sosyalleştiği bir yer haline gelmeye devam ettikçe, doğal evrim iştir ve Space’in tam olarak odaklandığı şeydir. Kullanıcılar gösterileri izleyebilmek, mal satın alabilmek, mal satabilmek, ve meta veri deposundaki diğer kişilerle etkileşime geçin. Dijital ürün etkileşimi. Space, Metaverse için Shopify’ı inşa ediyor ve içerik oluşturucuların dijital ürünlerini anahtar teslimi bir şekilde satmalarına ve kullanıcıların satın almalarına olanak tanıyor.”

Space, meta evrende sosyal iş deneyiminin bir sonraki sınırını yaratmaya odaklanır: showroomlar, mağazalar ve toplantı yerleri.

Coinfund’dan Vanessa Grellet şunları söyledi:

“Space’in bir üyesi olmaktan ve onları sanal bir iş dünyası inşa etmede lider yapmaktan çok mutluyuz. Etkinliklerin ve ticaretin geleceğini Web 3’e getiren birkaç oyuncu rekabette ve SPACE’in olacağına inanıyoruz. onlardan biri. bir.”

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap