1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Sotheby’s, Kripto Ödeme Seçeneği ile Nadir Siyah Elmasları Açık Artırmada

Sotheby’s, Kripto Ödeme Seçeneği ile Nadir Siyah Elmasları Açık Artırmada

guncel coin haberleri

Birleşik Krallık’ta kurulan ABD merkezli çok uluslu müzayede evi Sotheby’s, kripto para birimleri ile satın alınabilecek başka bir nadir elmas satıyor. Duyuruya göre müzayede evi, 2006 Guinness Rekorlar Kitabı’nda dünyanın en büyük kesim elması olarak listelenen 555.55 karatlık siyah elması satmayı planlıyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Sotheby’s, “gizemli” elmasın son derece nadir bir mücevher olduğunu iddia ediyor, çünkü kökenine ya bir meteor çarpması neden oldu ya da aslında Dünya ile çarpışan elmaslı bir asteroidden üretildi.

Sotheby's, kripto para ödeme seçeneğiyle nadir bulunan siyah elmasları açık artırmaya çıkaracak

Sotheby’s İsrail Elmas Borsası Kripto Para Birimi Başlattı

Sotheby’s, kripto para ödeme seçeneğinin, varlığın “fiziksel sanat ve nesneler dünyasına damgasını vurmaya” başladığını yansıttığını söyledi. Satış ne kadar önemli olsa da, müzayede evinin kripto para biriminde ödeme seçeneği olan elmasları ilk kez satması değil.

2021’de Sotheby’s, 101,38 karat armut biçimli D kusursuz elmasını 12,3 milyon dolarlık kripto para birimine sattı. Sotheby’s, bunun şimdiye kadar açık piyasada görünen en büyük ikinci armut biçimli elmas olduğunu kaydetti. Sotheby’s Asia başkan yardımcısı Yu Wenhao, müzayede evinin dünyanın en eski hazinelerinden birinin kripto para birimiyle satın alınmasıyla “tarihi bir ana” tanık olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Ancak elmasın Bitcoin (EXANTE: BTC) veya Ether (ETH) ile mi satın alındığı belli değil.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap