1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Sotheby’nin NFT satışları 2021’de 100 milyon ABD dolarına ulaştı

Sotheby’nin NFT satışları 2021’de 100 milyon ABD dolarına ulaştı

guncel coin haberleri

Bugünün sıcak konuları 18:01 11 11

Bloomberg, yıllık inceleme raporundan alıntı yaptı ve Sotheby’s tarafından açık artırmaya çıkarılan takas edilemez tokenlerin (NFT) 100 milyon dolar kazandırdığını öğrendi.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

İngiliz müzayede evi, bir NFT Boring Ape Yat Kulübü paketi satarak 24,4 milyon dolar kazandı. Müzayede evi ayrıca Sotheby’s Metaverse adlı NFT pazarının yeni izleyiciler getirdiğini ve müzayededeki NFT teklif sahiplerinin %78’inin Sotheby’s için yeni olduğunu belirtti.

Sotheby’s 101,38 karat pırlantayı 12,3 milyon dolara sattı

Bu yıl şimdiye kadar Sotheby’s, 277 yıllık tarihindeki en yüksek rekor olan toplam 7,3 milyar ABD Doları değerinde sanat ve diğer koleksiyon sattı. En çok satan, Sotheby’s’e 92,2 milyon ABD doları kazandıran Botticelli’nin bir tablosuydu.

Mayıs ayında, dünyanın en eski müzayede evlerinden biri, Coinbase Commerce aracılığıyla kripto para birimini ödeme olarak kabul etmeye başladı. Coinbase Ecosystem başkan yardımcısı Sanchan Saxena, ticaret platformunun artık “sekiz haneli aralıkta” olduğu tahmin edilen ödemeleri desteklediğini söyledi. Sotheby’s, NFT patlamasına katılan tek müzayede evi değil.

iHodl’un daha önce bildirdiği gibi, İngiliz müzayede evi Christie’s, sanatçı Mike Winkelmann’ın (diğer adıyla dijital sanatçı Beeple) NFT’sini toplam 69.346.250 ABD Doları karşılığında açık artırmaya çıkardı ve bu yaratıcıyı bugüne kadar yaşayan en pahalı sanatçılardan biri haline getirdi.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap