1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Sosyal ticaret platformu Bingbon, BingX’in yeniden markalaşmasını tamamladı

Sosyal ticaret platformu Bingbon, BingX’in yeniden markalaşmasını tamamladı

Sosyal ticaret platformu Bingbon, BingX'in yeniden markalaşmasını tamamladı

Singapur, Singapur, 18 Kasım 2021: Popüler sosyal ticaret ve kripto para platformu Bingbon, tüm şirket yapısının dönüşümünü tamamladı ve yeni bir isim olan BingX’i benimsedi.

Yeni ticari markayı benimsemeden önce, borsa önemli bir büyüme dönemi yaşadı ve son yıllarda borsa, dijital varlık endüstrisindeki en iyi kopya alım satım platformlarından birinin itibarını kazandı.

Yenilikçi sosyal ticaret çözümleri aracılığıyla açık değer transferini hızlandırmaya devam etmeyi ve erişilebilir ve ilgi çekici bir kripto para birimi ticaret deneyimi sağlamayı umarak şirket şimdi BingX olarak yeniden adlandırıldı.

Platform, yeni bir takma adın yanı sıra Bingbon’un bugüne kadarki mirasını temsil eden yeni bir logo da tanıttı. Güncellenen logo ile BingX, kendisini gelişmiş bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarmak için en iyi yer olarak konumlandırırken, kripto para ticaretinin bir sonraki bölümünü müjdelemeyi amaçlıyor.

İletişim Müdürü Elvisco Carrington şunları söyledi:

“BingX adının doğuşu çok fazla düşünme ve planlama sürecinden geçti. Bu, yankı uyandırabilen ve zaman ve mekanda seyahat edebilen bir isim; sürekli değişen kripto para iklimine uyum sağlayabiliyor ve uluslararası topluluk tarafından sindirilmesi kolay bir isim. , özellikle hedef topluluğumuz için— —Yeni başlayanlardan kripto para birimi OG’ye kadar çeşitli kullanıcılar.

BingX’in ciddi olduğunu belirtmek gerekir. Borsamızın, kullanıcıların ve ilgi gruplarının (en iyi kripto para medyası, kripto para gazetecileri, paydaşlar ve potansiyel yatırımcılar gibi) kafasında herhangi bir şüphe veya belirsizlik bırakmadan en iyi borsalardan biri olacağını umuyoruz. “

Kuzey Amerika (Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada), Avustralya ve diğer bölgelerde ilgili lisansları aldıktan sonra BingX, benzersiz sosyal ticaret özelliklerini vurgulamaya devam edecek ve kullanıcıların seçkin tüccarlarla bağlantı kurmasına ve daha akıllı yatırım stratejileri kullanmasına olanak tanıyacak.

Borsa yakında kullanıcılara daha etkileşimli seçenekler sunmak için yeni ticaret çiftleri başlatacak. BingX’in kopya alım satım işlevi de gelişiyor ve yaklaşan yenilikçi yeni ürün serisinin kullanıcıları unutulmaz bir alım satım yolculuğuna yönlendirmesi bekleniyor.

BingX’in bir sonraki bölümü, herkesin platformda bağlantı kurabilmesi, bağlantı kurabilmesi ve etkileşimde bulunabilmesi için gelişen kripto para ekonomisinde açık bir sosyal ticaret ağı platformunu tanıtacak.

BingX hakkında

2018 yılında kurulan BingX, sezgisel sosyal ticaret işlevleriyle kullanıcı merkezli bir açık ekosistem sağlayan küresel bir dijital varlık, spot ve türev ticaret platformudur. BingX, tüm kripto para birimi endüstrisini zenginleştirmeyi amaçlar ve kullanıcıların favori varlıklarını takas etmeleri için güvenli, güvenilir ve kullanıcı dostu bir yerdir.

İlgili kişi

iletişim yöneticisi

  • Elvis Carrington
  • elvisco@bingbon.com

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap