1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Sosyal ağ Parler, NFT için destek ekler

Sosyal ağ Parler, NFT için destek ekler

guncel coin haberleri

Bugünün sıcak konuları 11:21 104 104

Reuters’e göre, Donald Trump destekçileri arasında tanınmış bir sosyal ağ olan Parler, işini takas edilemez tokenler (NFT) kullanarak genişletmeyi planlıyor. Sosyal ağların NFT’yi nasıl destekleyeceği belli değil.

Şirkete göre:

Parler, dijital ürünlerini topluluklar oluşturan ve yaratıcılığı teşvik eden NFT boru hattı aracılığıyla oluşturmaya devam ederken, konuşma özgürlüğü ve güvenlik konusundaki taahhüdünü yerine getirmeye devam edecek.”

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Ancak NFT’nin platforma ne zaman entegre edileceğine dair bir bilgi yok. Medya daha önce Melania Trump’ın Solana blok zincirinde kendi NFT pazarını başlattığını bildirmişti. Sanatçı Marc-Antoine Coulon’un “Vision of Melania” çalışmasına dayanan jetonlar, 31 Aralık’a kadar her biri 150 $ karşılığında satın alınabilir. Aynı zamanda pazarın kendisinin Parler bazında işlediği bildiriliyor. İşbirliği şartları açıklanmadı.

Sosyal ağ Parler, 2018’de Facebook ve Twitter’a alternatif olarak piyasaya sürüldü. Web sitesi, eski ABD Başkanı Donald Trump’ın destekçilerinden ve QAnon hareketinin destekçilerinden hızla destek aldı.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap