1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SolRazr Hiradai Mandate Chingari benzeri $ GARI IDO

SolRazr Hiradai Mandate Chingari benzeri $ GARI IDO

guncel coin haberleri

SolRazr platformu, yarın Chingari’nin fırlatma rampası tarihindeki en büyük ilk DEX ürünü olması beklenen $GARI token satışına ev sahipliği yapacak. Raporlara göre Chingari, 15 Aralık UTC saat 14:00’ten itibaren jeton başına 0,4 $ fiyatla 40 milyon jeton satmayı planlıyor.

SolRazr, kullanıcıların IDO’ya katılmadan önce beyaz listeye kaydolmasına gerek olmadığını ve böylece büyük bir darboğazı ortadan kaldırdığını belirtti.

Chingari’nin $GARI tokeninin, platform kullanıcıları için benzersiz ekonomik fırsatlar yaratarak uygulama ekosisteminin çekirdeği haline gelmesi bekleniyor. Chingari uygulaması bugün Hindistan’da en hızlı büyüyen sosyal medya platformlarından biridir. SimilarWeb’e göre ülkedeki en popüler 5 sosyal uygulama arasında yer almaktadır. Sadece Kasım 2018’de ortaya çıktı ve TikTok’un ilginç kısa video paylaşım uygulamaları sağlama yasağının bıraktığı boşluğu doldurdu, ancak günlük 32 milyondan fazla aktif kullanıcıdan oluşan devasa bir tabanını artırdı.

Chingari’nin açıkladığı gibi, platform içerik oluşturucuları, izleyicileri, reklamcıları ve geliştiricilerindeki dört ana paydaş için vazgeçilmez oldukları için $GARI belirteçlerinin büyük talep görmesi bekleniyor.

SolRazr’ın kurucu ortağı Sreekanth Kalapur, $GARI’nin ilk çıkışının şimdiye kadar kripto para birimi alanındaki herhangi bir fırlatma rampasındaki en büyük IDO olacağını belirtti. “$GARI, Chingari’deki içerik oluşturucuların fiziksel ürünler, NFT’ler ve doğrudan hayranlardan bağış toplama yoluyla e-ticaret ekosistemlerini oluşturmalarına yardımcı olacak” diye ekledi.

$GARI, Chingari ekosisteminin ana para birimi olmasının yanı sıra, kullanıcıların NFT projeleri geliştirmelerini ve en sevdikleri sanatçıları ödüllendirmelerini de sağlayacak.

Chingari CEO’su Sumit Ghosh şunları söyledi: “Bu, Chingari uygulamasındaki içerik oluşturucuların, gerçek projeleri içerecek, NFT projeleri geliştirecek ve tüketicilerin en sevdikleri sanatçıları finanse etmesine yardımcı olacak kendi e-ticaret alanlarını oluşturmasına olanak tanıyacak.”

Chingari, yaratıcı ekosistemine ilham vermeyi amaçlayan uygulamasında ödül tabanlı bir sistem de geliştirecek ve $GARI’nin bu süreçte kilit rol oynayacağını belirtti.

Chingari marka elçisi Salman Khan, Bollywood süper yıldızlarının ve kripto para birimlerinin hevesli bir destekçisi ve içerik oluşturucuların mobil eğlencenin geleceğini şekillendirmenin anahtarı olacağını belirtti. Ödül programının Chingari’nin etkisine daha çekici videolar üretme konusunda ilham vereceğine inanıyor.

Khan, “Bu ilginç bir yolculuk olacak,” diye söz verdi.

Chingari, Cumhuriyet’in geçen ayki ilk GARI satışında 12,3 milyon dolar topladı.

Bilgi kaynağı: 0x News tarafından TECHBULLION’dan derlenmiştir, telif hakkı yazar TechBullion PR’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap