1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SolChicks’in IDO sürümü kripto para birimi dünya rekorunu kırdı

SolChicks’in IDO sürümü kripto para birimi dünya rekorunu kırdı

guncel coin haberleri

  • SolChicks’in IDO sürümü, takipçiler ve geliştiriciler dahil olmak üzere dünya rekorları kırdı
  • AirAngels, GoldenTree ve Metavest Capital dahil 328 özel yatırımcı
  • SolChicks tarafından satılan NFT de alıcılar token aldıkça yükseliyor

Solana blok zincirinde en çok beklenen oyun kazandıran (P2E) oyun olan SolChicks, bugün 26 Kasım’da piyasaya sürülen ilk DEX ürünü (IDO) öncesinde bazı rekorlar bildirdi.

İlk 7 günlük teslimat süresi içinde 50.000’den fazla oyuncu SolChicks oyun demosunu tamamladı. Oyun CoinMarketCap’te bir numaradır; Solana’da bir numaralı P2E oyunudur ve Solana’daki en popüler takas edilemez token (NFT) kategorisinde bir numaradır.

– reklamını yap-

Oyun demosundan sonraki 7 gün içinde, web tabanlı medyanın gelişimi çok tehlikeliydi.Twitter takipçileri 26.000’den 150.000’e (+%580), Telegram destekçileri 13.000’den 125.000’e (+%960) ve Discord takipçileri arttı. 66.000, 110.000’e (+%67) yükseldi.

NFT yüksek fiyata satıyor

Rekor sayıda Launchpad’de eşzamanlı zamanlama gerçekleşti. Tüm blok zincirlerindeki en önemli Launchpad’ler dahil olmak üzere 30’dan fazla Launchpad üyesi vardır.

SolChicks NFT’nin minimum maliyeti 1.8 Solana’dan (SOL) 17 SOL’ye (+844%) yükseldi ve erişilebilir minimum değerlendirilen NFT’nin minimum maliyeti yaklaşık 3.500 $’dır. Bazı SolChicks NFT’leri 160 SOL’a (35.000 $) kadar satıyor çünkü alıcılar sıra dışı özelliklere sahip jetonları korumak için karışıyor.

Bu başarıları göz önünde bulunduran SolChicks, şimdiye kadarki en hızlı büyüyen P2E oyunu konumunu pekiştirdi ve önümüzdeki birkaç ay içinde en büyük P2E projesi olması bekleniyor. SolChicks, 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanan Alpha aracılığıyla blockchain oyun deneyimini duyulmamış bir seviyeye yükseltmek anlamına geliyor.

SolChicks ile oynarken kazanın

Oyna-Kazan, geleneksel oyun alanını benzeri görülmemiş bir şekilde bozacak. Önemli finansal destekçilerimizin sponsorluğu ile takımımız, güçlü bir güç ve istikrarla yeni oyun çağında önemli bir katılımcı olma durumumuzdan kurtulmuştur.

Blockchain tabanlı oyunların karıştırılmasına öncülük ettiğimiz için bazı yeni şeyler piyasaya sürüyoruz.Son zamanlarda, oyun geleneksel oyunların yaratıcı doğasına sahip değil ve geleneksel oyun pazarının bu yeni oyuncu modelini kabul edemiyor gibi görünüyor. mülkiyet ve ödül.

Solana biyolojik sistemindeki en hızlı büyüyen ve en büyük P2E olan SolChicks, yakın zamanda MapleStory, PUBG, Dungeon Fighter ve Tera gibi oyunlara reklam getiren mavi çipli bir oyun geliştirme ekibi de dahil olmak üzere 70’den fazla kişiden oluşan bir ekibe sahiptir. , ve Wharton School of Business ve McKinsey & Company gibi vakıflardan seçkin bir işletme denetim ekibi.

Ana hedefimiz, mümkün olan en kısa sürede, gerçek ve kanıtlanmış bir eğlence ile, son teknoloji devasa çok oyunculu çevrimiçi taklit oyunlarını ve çok oyunculu çevrimiçi dövüş oyunlarını bir araya getirmektir. Ekibimizin doğasına ve hızlı genişleme yeteneklerimizin kanıtına dayanan SolChicks, en nitelikli organizasyondur ve gelecek yıl bir numaralı büyük P2E oyuncusu olacaktır.

Ayrıca okuyun: Bilgisayar korsanları kripto para madenciliği için bulut hesapları kullanıyor, Google uyarı veriyor

Şimdiye kadar SolChicks, halka açık finansman turu aracılığıyla 300’den fazla özel finans destekçisinden 20 milyon ABD dolarından fazla para topladı ve bu da CHICKS tokeninin piyasa değerinin 400 milyon ABD doları kadar tamamen zayıfladığını gösteriyor.

SolChicks’in IDO’su, jeton başına 0,05 ABD Doları tutarında bir kamu maliyetiyle 30’dan fazla fırlatma rampasına yönlendirildi; bu, piyasa değerinin tamamen 500 milyon ABD Dolarına düştüğünü gösteriyor.

Şimdiye kadar SolChicks’in özel parti vaatleriyle ilgilenen finansal destekçiler arasında Blocore, AirAngels, GoldenTree, GD10, Metavest Capital, Master Ventures, Spartan Group, AU21, SkyVision Capital, Shima Capital, Mantra DAO ve Solar Eco Fund yer alıyor.

与 SolChicks IDO 合作的 Launchpad 包括 Lightning Launchpad、 TrustPad、NFTPad、Samurai Cyber​Fi、Gamestation、TruePnL Launchpad、StarTerra、GameFi、Red Kite、A2DAO、Ücretli Ateşleme、Ücretli Hindistan、BullPerks、Solster、TrustSwapbull、O CoinxPad、Synapse , BSClaunch, SuperLauncher, Lithium, Intersola, AnyPad, Kommunitas, MaticLaunch, CafeSwap, LaunchZone, Roseon Finance, PlayPad ve MultiPad。

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten 0x bilgileriyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Andrew Smith’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap