1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Solana’nın Phantom cüzdanı erken erişim NFT planını terk etti

Solana’nın Phantom cüzdanı erken erişim NFT planını terk etti

guncel coin haberleri

Solana ekosistemine odaklanan dijital para cüzdanı Phantom, token sahiplerinin iOS uygulamasına önceden erişebilmesi için 7.000 NFT satma girişimini uygulamama kararı aldı. Projenin arkasındaki şirket, Twitter’da Phantom’un davetleri iOS beta sürümüne dağıtma şeklini değiştireceğini yazdı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Şirket, “Asla kimseyi yabancılaştırmayı amaçlamadık ve açık artırmadan herhangi bir şekilde kâr elde etmeyi amaçlamadık. Hollanda açık artırmasının amacı, topluluğun davet için adil bir fiyat bulmasını sağlamaktır” dedi.

FBI, REvil ile ilgili cüzdanlardan 39’dan fazla bitcoin ele geçirdi

Phantom ayrıca önümüzdeki hafta betaya katılmak için 1.000 ücretsiz davetiye çıkaracağını duyurdu. Çıkış tarihini açıklamasa da şirket, cüzdanın mobil beta sürümünün başlamasına sadece birkaç hafta kaldığını belirtti. Raporlara göre Android versiyonu da geliştirme aşamasında.

Aralık ayı başlarında Opera, 2022’nin ilk çeyreğinde Solana blok zinciri ve Solana dApp desteğini artırmak için Solana Labs ile bir ortaklık duyurdu. Tarayıcının arkasındaki aynı isimli şirket, Solana’nın teknolojisinin daha fazla insanın Web3 ve DeFi’ye katılmasına yardımcı olacağını söyledi.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap