1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Solana’nın kurucu ortağı, Solana ve Ethereum’un şu tarihe kadar bir arada var olacağını söyledi…-Haberler

Solana’nın kurucu ortağı, Solana ve Ethereum’un şu tarihe kadar bir arada var olacağını söyledi…-Haberler

guncel coin haberleri

Yakın tarihli bir podcast’te, Solana projesinin iki kurucu ortağı, Solana gibi diğer kripto para projelerinin en büyük rakipleri olduklarına inanarak Ethereum blok zinciri ağındaki konumlarını paylaştılar.

Solana, kripto para birimi endüstrisinde beşinci sırada yer alan kripto para birimidir ve Ethereum blok zinciri ağının iyi bilinen bir rakibidir. Ancak bu iki kripto para projesi kripto para piyasasında önem taşıyor.

En son podcast’te Solana projesinin kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, Solana’nın Ethereum’dan farklı olduğunu çünkü Solana’nın ultra hızlı bir yerleşim katmanına sahip olduğunu ve çok verimli olduğunu belirtti. Ve daha fazla devam edin:

“Hızlı, yüksek performanslı bir yürütme katmanına sahip, ancak yerleşim de bu konunun bir özelliği.”

Ek olarak Anatoly, Solana ağının, yerleşim katmanı aracılığıyla son derece güvenli ve değişmez kripto para birimi veri işlemlerinin sağlanmasını desteklediğini belirtti. Ethereum yalnızca birçok ağın yerleşim katmanını destekler.

Dolayısıyla Anatoly bu şekilde Solana’nın aynı kullanım durumları ile Ethereum üzerinde en üst seviyede olduğunu söylemeye çalışıyor.

Solana Raj Gokal’ın bir diğer kurucu ortağı, Ethereum’un kripto para birimi endüstrisinde öncü olduğu için avantaj elde ettiğini belirtti. Ancak şimdi Ethereum, POW’dan POS konsensüsüne geçme kararı nedeniyle sorunlarla karşı karşıya. Ve daha fazla devam edin:

“Bu iki tasarım farklı amaç ve işlevlere sahip olduğu sürece değerli olmaya devam edecekler.”

Solana’ya büyük destek

Şu anda, çoğu fon yönetimi şirketi yalnızca Bitcoin ve Ethereum’a sahiptir. Ancak diğer amiral gemisi varlıkları açısından Solana ve Cardano benzeri varlıkları seçtiler.

Müşterileri Solana madeni paralarına yatırım yapmaya davet etmek için Solana Trust’ı başlatan Grayscale Fund Management Company’nin girişiminden önemli bir örnek görülebilir.

Ayrıca okuyun: Hintli düzenleyici SEBI, yerel kripto para borsalarını denetleyecek

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap