1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Solana (SOL), tarihsel olarak yüksek ret oranlarının ardından keskin bir şekilde toparlandı

Solana (SOL), tarihsel olarak yüksek ret oranlarının ardından keskin bir şekilde toparlandı

guncel coin haberleri

Solana (SOL) kısa vadeli modelin dışına çıktı ve yeni tarihi zirvelere olası fiyat artışlarının işaretleri gösteriyor.

6 Kasım’da 259,9 ABD Doları ile rekor seviyeye ulaştığından beri SOL düşüyor. Bu düşüş, 10 Kasım’da 217,5 dolara kadar düştü. Ancak jeton daha sonra toparlandı ve daha uzun bir alt fitil (yeşil simge) yarattı. Bu tür fitil, satın alma baskısı nedeniyle üretilir.

Geri tepme çok önemli çünkü önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 216 doları destek olarak doğruladı. Ayrıca yükselen destek hattını da (düz hat) doğruladı.

Ancak, teknik göstergelerin sağladığı okumalar net değil.

MACD, pozitif ancak aşağı doğru hareket eden kısa vadeli ve uzun vadeli hareketli ortalama (MA) tarafından oluşturulur. Bu, kısa vadeli MA’nın uzun vadeli MA’dan daha hızlı hareket etmesine rağmen, yavaş yavaş yavaşladığı anlamına gelir.

Benzer şekilde, bir momentum göstergesi olarak RSI, 70’in altına düşüyor ve düşüyor. 50’nin üzerindeki değerler yükseliş olarak kabul edilse de, devam eden düşüşler düşüş eğilimi gösteriyor.

SOL ayrıca yatay destek seviyesiyle çakışan çok dik olmayan bir yükselen destek çizgisini (kesikli çizgi) takip eder.

Ticaret görünümüne göre bir grafik çizin

İçindekiler

Geleceğin SOL hareketi

Kripto para tüccarı @ByZGeneral, SOL grafiğini özetledi ve entegrasyon tamamlandıktan sonra tokenin rekor seviyeye ulaşacağına dikkat çekti.

Kaynak: Twitter

Kısa vadeli altı saatlik grafik boğa görünüyor. SOL, önceki direnç seviyesinden (yeşil simge) toparlanmaya ek olarak, kısa vadeli aşağı yönlü direnç çizgisini de kırdı.

Ek olarak, hem MACD hem de RSI, yukarı bağlantıya devam etti. Birincisi yükseliyor ve olumlu, ikincisi ise 50’nin biraz üzerinde.

Ticaret görünümüne göre bir grafik çizin

Yükselmeye devam ederse, bir sonraki en yakın direnç bölgesi 277 dolar olacak. Bu, önceki düşüş sırasında ölçülen 1.61 harici Fibonacci düzeltme direnci seviyesidir.

Jeton tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, bu seviyeler bir sonraki direnç bölgesini bulmak için kullanılacaktır.

Ticaret görünümüne göre bir grafik çizin

BeIn kripto para biriminin en son Bitcoin (BTC) analizi için lütfen buraya tıklayın.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?Bize yazın

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgi amaçlı kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap