1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Solana (SOL) 170 dolardan yukarı yönlü bir dönüş girişiminde bulunuyor

Solana (SOL) 170 dolardan yukarı yönlü bir dönüş girişiminde bulunuyor

guncel coin haberleri

Solana (SOL), 4 Aralık’ta keskin bir şekilde toparlandı ve mevcut yükseliş yapısının çökmesini önledi.

6 Kasım’da 259,9 dolarlık rekor seviyeye ulaştığından beri SOL düşüyor. Bu düşüş, 4 Aralık’ta 169 $’a ulaşana kadar devam etti.

Düşme sürecinde SOL, 22 Eylül’den beri var olan yükselen destek hattını kırdı. Bu nedenle, aşağıda bir kırılma, yukarı hareketin bu bölümünün tamamlandığını gösterir. Ayrıca jeton, bu hattın 9 Aralık’ta bir direnç olduğunu doğruladı.

Ancak aradan sonra SOL, 4 Aralık’ta 170 dolarlık destek seviyesinde toparlandı. Yukarı hareketi ölçerken, bu hem yatay bir destek bölgesi hem de 0,618 Fibonacci geri çekilme destek seviyesidir.

Bu, birden fazla kısa vadeli toparlanmayı tetikleyebilecek çok önemli bir destek alanıdır. SOL bunun üzerinde işlem gördüğü sürece, destek hattındaki kırılmaya rağmen fiyat hareketi hala yükseliş olarak kabul edilebilir.

Ticaret görünümü tablosu

Kısa vadeli düşüş

Kripto para tüccarı @TradingTank, SOL grafiğini özetledi ve tokenin 150 dolara, hatta 130 dolara düşebileceğine dikkat çekti.

Kaynak: Twitter

Ancak, tweet’in yayınlanmasından bu yana token biraz toparlandı. Geri tepme 186 dolar seviyesinde gerçekleşti ve 23 Ekim’den beri orada. Şimdiye kadar altı ribaund aldı (yeşil simge).

Ek olarak, SOL bir düzeltme modu olarak kabul edilen düşen bir paralel kanalda işlem görüyor. Bu, sonunda kırılacağı anlamına gelir.

Ancak hala kanalın alt kısmında işlem görüyor. Kanalın orta çizgisini geri kazanabilirse, kısa vadeli bir atılım şansını büyük ölçüde artıracaktır.

Bir atılım olursa, SOL rekor seviyeye, hatta daha yükseğe çıkabilir.

Ticaret görünümü tablosu

BeIn kripto para biriminin en son Bitcoin (BTC) analizi için lütfen buraya tıklayın.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap