1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Solana merkezli Solrise, DeFi ekosistemini genişletmek için TradFi Exec’i işe aldı

Solana merkezli Solrise, DeFi ekosistemini genişletmek için TradFi Exec’i işe aldı

guncel coin haberleri

Solrise, Joseph Edwards’ı Finansal Strateji Başkanı olarak işe alarak ekibinin genişlemesini duyurmaktan memnuniyet duyar. Joseph Edward, finansal piyasalar araştırmacısı ve Enigma Securities’de eski araştırma başkanıdır. Solrise’a gelişi, ürün ve hizmet ekosisteminin büyümesine ve genişlemesine yardımcı olacak.

Solrise, Solana blok zincirinde merkezi olmayan finansal ürünlerin ve çözümlerin sınırlarını zorlamayı bırakmadı. Amiral gemisi ürünü Solrise Finance ve Solrise Pulse aracılığıyla erişilebilen, hem perakende hem de kurumsal kullanıcılar için Solana ekosisteminin temel direklerini oluşturmayı amaçlayan bir lisans anlaşması ekosistemi de dahil olmak üzere çeşitli ürünler piyasaya sürdü.

Ayrıca, Joseph Edward’ın işe alınması, kurumsal alanda bilgili olduğu için bu ürünlere olan ilgiyi daha da artıracaktır. Kurumsal kripto para birimi komisyonculuğu Enigma Securities’de eski bir araştırma başkanı olan Edwards, Solrise’ı bir sonraki seviyeye taşımak için gerekli uzmanlığa sahip. Fırsat hakkında yorum yapan yeni strateji başkanı şunları söyledi:

“Şirket kurumsal ve perakende tekliflerini genişletmeye çalışırken Solrise’a katılmaktan çok heyecanlıyım. Birkaç yıldır Solana’nın büyüme potansiyeli, henüz emekleme aşamasında olan bir DeFi ekosistemi oluşturmaya yardımcı olma fırsatı ve hayata geçirme sürecinde Erken aşamaların ötesinde küçük bir rol oynamak gerçekten de hoş bir ihtimal.”

Solrise için temel değer, ademi merkeziyetçilikten ödün vermeden kurumsal dünyayı DeFi ile bağlamaktır. Solana, tanıdık bir geleneksel finansal DeFi ekosistemidir ve Solrise DEX gibi çözümleri, merkezi olmayan finans alanındaki fırsatları keşfetmek isteyen kurumlar için önemli bir merkez haline getirir. Joseph Edwards’ın işe alınması bu davalarda kilit rol oynayacak.

Reklam&nbsp &nbsp

Solrise Finance, kripto para birimi kullanıcıları için gözetimsiz varlık yönetimi çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Yerel ve sentetik varlıklar için DeFi alanına daha fazla ana akım ve kurumsal yatırımcıyı getiren güçlü bir çözüm aracıdır.

Solrise ayrıca Eylül 2021’de Solana’da ilk zincir üstü merkezi olmayan borsasını başlattı. DEX’e erişim, dijital kimliklerle ilişkili izinli erişim yoluyla gerçekleşir. İzin verilen DEX’ler, artan düzenleyici inceleme ile başa çıkmaya yardımcı olur ve daha geniş DeFi alanına daha fazla meşruiyet getirir. Solrise DEX, bir ekosistem oluşturmanın ilk adımı olarak tasarlanmıştır – Solrise Pulse. Platform, akredite kurumsal müşterilerin merkezi olmayan pazara güvenli bir şekilde erişmesine olanak tanır.

Ek olarak, şirketin Solflare’si, Solana ekosistemi için gözetimsiz bir dijital cüzdandır ve gelecekteki büyüme için platformlar arası bir tarzda çözümler sunar. Solrise’ın Solana ekosisteminin temel direklerini oluşturmaya odaklanması, teknolojinin daha geniş çapta benimsenmesinin yolunu açmış ve Solana ekosisteminin ek faydalarını vurgulamıştır.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap