1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Solana fiyat analizi: SOL/USD aşağı yönlü seyrediyor; fiyat 180$’a kadar düşebilir

Solana fiyat analizi: SOL/USD aşağı yönlü seyrediyor; fiyat 180$’a kadar düşebilir

Solana fiyat analizi

Solana Fiyat Analizi-28 Kasım

Solana’nın düşüş trendi için, kripto para dünyasındaki son düşüş nedeniyle düşüş trendi daha da kötüleşebilir.

SOL/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 225 USD, 235 USD, 245 USD

Destek seviyeleri: 160 USD, 150 USD, 140 USD

Solana fiyat analiziSOLUSD-günlük grafik

SOL/USD, diğer birçok kripto para birimi gibi aşağı yönlü, çünkü mevcut düzeltme kapsamlı ve Solana da sert darbe aldı. Token şu anda 189.06 dolardan işlem görüyor, 200 doların altından düşüyor ve yazı yazılırken kanalın alt sınırına yakın seyrediyor.

Solana Fiyat Analizi: Solana fiyatı bundan sonra nereye gidecek?

Solana fiyatı şu anda aşağı yönlü durumda, kanalın alt sınırının altında bir kesişme kısa vadeli satış baskısını artırabilir ve bir sonraki destek seviyesi 160 USD, 150 USD ve 140 USD civarında olabilir. Aynı zamanda, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerindeki herhangi bir yükseliş eğilimi, bir sonraki 225 $, 235 $ ve 245 $ direnç seviyelerine dokunabilir.

Olumlu tarafı, teknik göstergeler yeni bir yükseliş dönemi başlatabilir. Ancak bu ay sık sık hem yükseliş hem de düşüş dönemleri yaşandığı için toplantının ne kadar süreceği belli değil. Bu nedenle günlük grafikte direnç ve destek seviyeleri ile diğer göstergelerin trendini gözlemlemek önemlidir.

SOL/BTC piyasası: ayı piyasası başlamak üzere

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, piyasa fiyatı yatay işlem görüyor çünkü token şu anda 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında olan 3492 SAT’de işlem görüyor. Günlük grafiğe bakıldığında, eğer token bu bariyeri geçebilirse, boğalar fiyatı kanalın üst sınırına itebilir.

SOLBTC-günlük grafik

Ancak, piyasa daha da düşerse, bir sonraki kilit destek 3000 SAT ve altında görünebilir. Boğa tarafında, olası bir yükseliş piyasayı kanalın üst sınırının üzerine itebilir ve böylece 4000 SAT ve üzeri direnç seviyelerine ulaşabilir. Teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi’nin (14) gösterdiği gibi, sinyal hattı 50 seviyesinin altına düştüğü için piyasa düşmeye devam edebilir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap