1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Solana Fiyat Analizi: SOL/USD 148$’ın altında düşüş gösteriyor

Solana Fiyat Analizi: SOL/USD 148$’ın altında düşüş gösteriyor

guncel coin haberleri

Solana Fiyat Analizi – 8 Ocak

Solana fiyat tahmini, SOL’un şu anda kripto para piyasasındaki diğer tüm altcoinler gibi aşağı yönlü risklerle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

SOL/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 160$, 170$, 180$

Destek: 120$, 110$, 100$

SOLUSD – Günlük Grafik

Madeni para 9 günlük hareketli ortalamaya geri dönerken SOL/USD yukarı doğru toparlanıyor. Solana fiyatı şu anda 143 dolar civarında seyrediyor, ancak piyasa düşmeye devam ederse ve kanalın alt bandını geçerse, sonraki birkaç olumsuz harekette 130 dolarlık destek ortaya çıkabilir. Daha da önemlisi, ayılar taahhüt göstermeye devam ederse, SOL/USD çifti daha düşük fiyat seviyeleri arayabilir.

Solana Fiyat Analizi: Solana Fiyatı Yükselebilir mi?

Günlük grafiğe göre Solana fiyatları 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında seyrediyor ancak teknik gösterge RSI (14), sinyal hattı 30 seviyesinin üzerine çıkarken aşırı satım bölgesinden ayrılmaya hazırlanıyor. Bu arada, günlük grafiğe bakıldığında, tüccarlar hacmin yavaşça arttığını ve madeni paranın 9 günlük EMA’nın üzerine çıkıp yeni zirveler yapabileceğini görebilirler.

Bu nedenle, SOL/USD ayılar tarafından kontrol edilmeye devam ederse, fiyat 120$, 110$ ve 120$ destek seviyelerine ulaşabilir. Yukarı yönde, boğalar geri çekilir ve parayı kanalın üst ucuna doğru iterse, tüccarlar 160$, 170$ ve 180$’da potansiyel direnç bekleyebilirler.

SOL/BTC piyasası: Hareketli ortalamaların altında konsolide oluyor

Günlük grafiğe bakıldığında SOL/BTC, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. Bununla birlikte, boğalar madeni parayı daha yükseğe çıkarmaya çalışırken, fiyat günlük grafikte henüz bir düşüş trendi oluşturmadı. Bununla birlikte, boğalar parayı 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine iterse, Solana fiyatı ek bir yükseliş trendi yaratabilir. Bu nedenle, herhangi bir başka yükseliş hareketi, madeni parayı 3700 SAT ve üzerinde dirence götürebilir.

202020109-27.png.webp

SOLBTC – Günlük Grafik

Bununla birlikte, günlük grafikteki mevcut RSI’ya (14) bakılırsa, sinyal hattı 40 seviyesinin altında kalırsa, ayılar odakta olabilir. Bu arada, Solana fiyatı kanalın alt bandının altına düşerse, 3000 SAT ve altında desteğe ulaşabilir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap