1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Snoop Dogg, SuperRare’de başka bir NFT serisi yayınladı

Snoop Dogg, SuperRare’de başka bir NFT serisi yayınladı

guncel coin haberleri

En ikonik hip-hop yıldızlarından biri olan Snoop Dogg, NFT serisini yayınladı. “Decentral Eyes Portrait Series” adlı dizi, Snoop Dogg’u 10 farklı versiyonda tasvir edecek. NFT, popüler NFT pazarı SuperRare’de göründü.

Snoop Dogg, bu hareketi mümkün kılmak için blockchain ve NFT alanlarında popüler bir sanatçı olan Coldie ile işbirliği yaptı. Bu, Snoop Dogg’un ilk NFT versiyonu değil.

Snoop Dogg, NFT’yi başlattı

Coldie, Snoop Dogg’un NFT yatırımını ikiye katladığını söyleyerek bu NFT’nin duyurusunu Twitter’da doğruladı. İkisi bu NFT versiyonu için birlikte çalıştı.

Decentral Eyes Portrait serisi, 10 farklı ünlü resminden oluşan bir 3D kolaj koleksiyonuyla gelecek. Bu görüntüler sanatçının hayatının farklı aşamalarını gösterecek. Ayrıca NFT, rapçi tarafından kaydedilen ve sanat eserini doğrulamak için bir imza görevi görecek sesleri de içerecektir.

Daha önce de belirtildiği gibi, jeton 3 Aralık’a kadar satılacağı SuperRare’de basıldı. Şu anda, NFT serisi için en yüksek teklif 169 ETH’dir ve bu 750.000 dolardan fazladır.

Sanatçı, bu NFT serisinde Coldie ile olan ortaklığından da bahsetti ve proje için uygun bir aday olduğunu belirtti. Ayrıca NFT’nin sanat eserleri hakkındaki görüşlerini değiştirmesine izin verdiğini ve NFT versiyonunun meta evren hakkındaki görüşlerini temsil edebileceğini umduğunu belirtti.

“Sadece görmüyorsun, hissediyorsun, duyuyorsun. Kazıyorsun. Umarım bu parça Metaverse’deki vizyonumun bir temsilcisi olarak öne çıkar. Bu, merkezi olmayan, merkezi olmayan bir göz.”

Snoop Dogg ve NFT

Bu yılın Nisan ayında NFT’ye ayak bastılar. O zaman, “Nyan Dogg” adlı bir NFT başlatmak için Nyan Cat ile işbirliği yaptı. NFT, OpenSea pazarında listelendi ve o zamanlar 30.000 ABD dolarından fazla olan etherde 14.2 ABD dolarına satıldı.

NFT, 20 Nisan’da piyasaya sürüldü. “Hazy Nyan Cat” ve “Nyan Blunt” adlı diğer sanat eserleriyle birlikte 0.420 ETH karşılığında piyasaya sürüldü.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap