1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Smartlink, Özel Olarak Seçilmiş NFT’ler için Tezos’ta NFT Launchpad’i Tanıttı

Smartlink, Özel Olarak Seçilmiş NFT’ler için Tezos’ta NFT Launchpad’i Tanıttı

guncel coin haberleri

Tezos blok zincirine dayalı bir dizi merkezi olmayan uygulama olan Smartlink, NFT’ler için Tezos tabanlı bir Launchpad başlatıyor. Platform yalnızca özel olarak seçilmiş NFT’ler için kullanılacak ve internetteki en nadir seçilmiş NFT’lerin yeri olacaktır. Amaç, Tezos’u sanatçılar için daha temiz ve daha yeşil ekosistemi erişilebilir kılmak ve özel ve küratörlü NFT’leri NFT topluluğu için daha çekici hale getirmektir. Bu, 2021’de karşılıksız tokenlerin katlanarak artmasından sonra gelir.

Yeni Launchpad aracılığıyla sanatçılar yerleşik bir toplulukla, bir dizi araçla ve potansiyel ortaklardan oluşan açık bir kaynakla bağlantı kurabilecek ve kör ve açık artırmalar yoluyla NFT’leri listeleyebilecekler. NFT Launchpad ayrıca topluluğa ve diğer kullanıcılara, kör yayın, açık artırmalar ve daha fazlası gibi heyecan verici özelliklerle en iyi NFT’lere erişim sağlayacaktır.

NFT sahipleri, teklif sahiplerinin teklif verebileceği önceden belirlenmiş bir süre içinde, istenen ayarlarla bir açık artırma başlatabilir. NFT’nin mülkiyeti daha sonra en yüksek teklifi verene devredilir ve fonlar asıl sahibine devredilir. Fonların küçük bir kısmı Smartlink’in yönetim ücretlerini ve NFT ihraççılarına ödenen telif ücretlerini karşılamak için kullanılacak, kalan teklif sahiplerine açık artırmadan sonra iade edilecek.

Her sanatçıya, kör ve açık artırmalar için özel düzenleri olan bir sayfa atanacaktır. Bunlar, teklif verenin diğer kullanıcıların tekliflerinden haberdar olmadığı teklifler ve teklif verenin diğer tüm tekliflerden ayrı olarak haberdar olduğu tekliflerdir. Özel NFT sayfaları, ortalama boyut, teklif geçmişi, açık artırma zamanlayıcıları ve sayfa görüntüleme ve beğeniler gibi NFT istatistikleri gibi özelliklere sahip olacaktır.

kör döküm

Reklam&nbsp &nbsp

Smartlink Launchpad, kör döküm özelliğine sahip olacak. Bu durumda kullanıcı neyin basılacağını veya neyin mülkü olacağını göremez. Bu, her nane ve orijinal NFT alıcısına, her kullanıcı aynı giriş fiyatını ödediğinden, nadir olanı elde etmek için eşit bir şans verir. Çoğu NFT’nin farklı nadirlik seviyeleri olduğundan, kullanıcılar hangi seviyede nadirlik alacaklarını bilmiyorlar. Ancak, herkese, para basma sürecinden sonra veya genel koleksiyon satışının sonunda duyurulacak olan bir NFT verilecek.

Smartlink NFT Launchpad’de yayınlanan ilk NFT, SMURKS’dir. Bu aynı zamanda Smartlink topluluğu için ilk NFT düşüşü olacak. Smartlink, bu projeyi Metaverse ile ortaklaşa başlatıyor ve Smartlink Launchpad lansman tarihi yaklaştıkça ortaya çıkacak olan bazı NFT projeleri.

Launchpad, akıllı sözleşme protokolleri, mal ve hizmetler için kripto para dostu pazar yerleri ve merkezi olmayan borsaları içeren Smartlink’teki diğer mevcut platformları tamamlayacak. Tezos’un daha yüksek işlem hacmi, güvenlik standartları ve ihmal edilebilir ağ tıkanıklığı, onu Smartlink için ideal kılar. Tezos ağının resmi doğrulaması, akıllı sözleşmelerin getirdiği hataları ortadan kaldırır ve platformu bu tür projeler için ideal hale getirir. Launchpad’in 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap