1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Smart Debit Card Wedge, Cardlytics ile Daha Fazla Akıllı Harcama Sunmak İçin İşbirliği Yapıyor

Smart Debit Card Wedge, Cardlytics ile Daha Fazla Akıllı Harcama Sunmak İçin İşbirliği Yapıyor

guncel coin haberleri

br>

Tüketici uygulaması Wedge, Wedge’in yeni akıllı banka kartına para iadesi eklemek için geri ödeme platformu Cardlytics ile ortaklık kurdu.

Wedge, kullanıcıların kripto para birimleri, hisse senetleri ve ETF’ler dahil olmak üzere Wedge cüzdanlarındaki herhangi bir varlıkla günlük satın alma işlemleri için ödeme yapmalarını sağlayan ilk akıllı banka kartını sunar. Wedge, günlük harcamaları yeniden keşfederek kullanıcıların ödeme sırasında kullanacakları en iyi varlığı seçmelerine olanak tanıyarak satın alma işlemlerinden tasarruf etmek için gerçek zamanlı piyasa hareketlerinden yararlanıyor.

Cardlytics, günlük alışverişlerinde nakit kazanan tüketiciler için anında, otomatik bir ödül deneyimi yaratır. Kaydolmaya gerek kalmadan, Wedge kullanıcıları artık kişiselleştirilmiş teklifler, büyük perakendecilerden yerel restoranlara kadar 20.000’den fazla tüccarda nakit geri aldıklarında bildirimler bulabilir ve Wedge hesaplarına otomatik olarak para yatırabilirler.

Wedge CEO’su Billy Roberts, “Wedge, insanların varlıklara erişme ve varlıkları kullanma şeklini değiştiriyor, her gün harcama şekillerinde devrim yaratıyor” dedi. “Cardlytics, işleme dayalı ödül teknolojisinde liderdir ve onu platformumuz için mükemmel bir ortak yapar. Alışveriş yaptığınızda, yemek yediğinizde veya seyahat ettiğinizde otomatik olarak nakit geri kazanma yeteneği, kullanıcılarımızın tercih ettikleri harcama aracından tam olarak beklediği şeydir, Ekosistemimize en iyi otomatik geri ödeme şirketini eklemekten heyecan duyuyoruz.”

Cardlytics Finansal Kurumlar Başkan Yardımcısı Farrell Hudzik, “Kullanıcı topluluklarını tekliflerimizle buluşturmak, etkileşimi artırırken günlük alışverişlerde nakit geri ödeme sağlamak için Wedge ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi ve ekledi: “Wedge tüketicilerde devrim yaratıyor. varlıklar kullanılır ve bunlara erişilir, işlemler ve harcamalar arasındaki sürtünmeyi ortadan kaldırarak kullanıcıların paralarını sorumlu bir şekilde kendileri için çalışarak harcamalarına olanak tanır. İyi finansal planlamayı teşvik eden bir geri ödeme programının entegre edilmesi, Wedge kullanıcı tabanı üzerinde yadsınamaz bir etkiye sahip olacaktır. “

Bilgi kaynağı: 0x Information tarafından BLOCKTRIBUNE’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap