1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Skillz, Enterprise Baker Olarak Scaleway Cloud Kullanarak Tezos Ekosistemine Katıldı

Skillz, Enterprise Baker Olarak Scaleway Cloud Kullanarak Tezos Ekosistemine Katıldı

guncel coin haberleri

Skillz, Enterprise Baker Olarak Scaleway Cloud Kullanarak Tezos Ekosistemine Katıldı

Paris, Fransa, 27 Ocak 2022: Bugün, Hizmet Olarak Staking’in Avrupa lideri SkillZ, kurumsal bir fırıncı olarak Tezos ekosistemine katılımını genişlettiğini resmen duyurdu. Resmi olarak bir fırıncı olan SkillZ, artık işlemleri doğrulayacak ve bunları Tezos blok zincirine ekleyecektir.

SkillZ, Tezos blok doğrulayıcı olmayı seçen, giderek artan sayıda küresel işletmeye katılıyor. Fırıncı olmak, ağa uyum sağlamanın ve onu Tezos’un gelişimine aktif olarak katılmaya motive etmenin en iyi yollarından biridir. Bir fırıncı olarak, bir işletme ağın güvenliği ve doğrulanabilirliği konusunda kişisel olarak kefil olabilir ve ileri teknolojiye ileriye dönük, ölçeklenebilir bir yatırım yapabilir.

Skillz CEO’su Laszlo Szabo şunları söyledi:

“Tezos’a destek eklemek, kurumsal yatırımcılara öz sermaye getirme misyonumuzla uyumludur ve onlara halka açık doğrulayıcılarımız veya borsalar, emanetçiler, cüzdanlar veya kripto kurumları için beyaz etiket tekliflerimiz aracılığıyla pişirme fırsatı verir. Ek olarak, önde gelen bir Avrupa kurumsal olarak Stake sağlayıcısı olarak, hizmetlerimizin egemenliğini, optimum performansını ve enerji verimliliğini sağlamak için altyapı ortağımız olarak Scaleway’i seçtik.”

SkillZ ve diğer birçok startup ve bulutta yerel proje için bir çoklu bulut hizmeti sağlayıcısı olan Scaleway, esnek, uygun maliyetli, güvenilir, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde güçlendirilmiş bulut bilişim kaynaklarının temel bir kombinasyonu ile küresel pazara hizmet vermektedir.

Scaleway CEO’su Yann Lechelle şunları söyledi:

“SkillZ’nin hizmetlerini bulut altyapımızda dağıttığını, web3 değer teklifine jeopolitik ve bağımsız esneklik kattığını ve enerji açısından verimli veri merkezimiz Par-2’den yararlandığını görmekten heyecan duyuyoruz.”

Tezos, küresel bir doğrulayıcı, araştırmacı ve inşaatçı topluluğu tarafından desteklenen varlıklar ve uygulamalar için blok zincirinin benimsenmesinin önündeki büyük engelleri ele alan açık kaynaklı bir platformdur. Tezos, diğer pazar liderleri tarafından kullanılan iş kanıtı teknolojilerinden çok daha düşük çevresel etkiye sahip olan hisse kanıtı teknolojisini kullanan, dünyanın en gelişmiş ve enerji verimli blok zinciridir. Sadece 2021’de Tezos ağı 50 milyondan fazla işlem gerçekleştirecek ve 17 küresel vatandaşa eşdeğer miktarda tüketecek.

Bu duyuru ile SkillZ, açık kaynak felsefesi ve Nomadic Labs’ın teknik desteği ile kolaylaştırılan, Fransız bilimsel araştırmalarına dayanan enerji açısından verimli bir protokol kullanmak için stratejik bir karar veriyor. SkillZ, Tezos çevresinde bir yetkilendirme hizmeti başlattı ve Tezos ekosisteminde aktif bir katılımcı olmayı hedefliyor. SkillZ ayrıca şirketlerin SaaS uygulamamız aracılığıyla kolayca dağıtılan kendi düğümleri aracılığıyla kurumsal fırıncılar haline gelmelerini sağlar.

Fransa’daki Nomadic Labs’ın evlat edinme müdürü Thibaut Chessé şunları söyledi:

“SkillZ’i kurumsal fırıncılar olarak Tezos ekosistemine davet etmekten özellikle heyecan duyuyoruz; fırıncıların Scaleway’in bağımsız bulutuna güvenme konusundaki stratejik çıkarları göz önüne alındığında, Tezos düğüm dağıtımlarını ölçeklendirmek için önemli bir yetenek.”

Temsilci adresi ekleyin: tz1eF5HGTVEJ5RJC8gjLeFX1aTFBAitTaSRq

Skillz hakkında

SkillZ, yönetimi altında 800 milyon dolarlık varlığa sahip bir Avrupa hizmet olarak stake sağlayıcısıdır. Borsaların, emanetçilerin, cüzdanların, komisyoncuların, fonların ve piyasa yapıcıların, bilançolarına yeni gelirler eklerken, gözetimsiz veya sorunsuz bir şekilde staking’i ürünlerine entegre etmelerini sağlıyoruz.

https://www.skillz.io/ adresinde daha fazla bilgi edinin.

Nomad Labs Hakkında

Nomadic Labs, Tezos ekosistemindeki en büyük Ar-Ge merkezlerinden biridir. Paris merkezli, Tezos protokolünün geliştirilmesi ve evrimi üzerinde çalışan 50’den fazla mühendislik araştırmacısını bir araya getiriyor. Nomadic Labs, Fransa, Lüksemburg ve Belçika’da teknik destek sağlayarak şirketlerin ve kurumların iş ihtiyaçları için Tezos blok zincirini kullanmalarına yardımcı olur.

https://www.nomadic-labs.com adresinde Nomadic Labs hakkında daha fazla bilgi edinin ve bizi Twitter’da @LabosNomades takip edin.

Tezos Hakkında

Tezos, dijital olarak bağlantılı bir dünyada değeri tutmanın ve değiştirmenin ne demek olduğunu yeniden tanımlayan akıllı para birimidir. Tezos, bugün ağ kesintilerine neden olmadan yarının yeniliklerini sorunsuz bir şekilde benimseme konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip, kendi kendini yükseltebilen ve enerji açısından verimli bir hisse kanıtı blok zinciridir. Daha fazla bilgi için www.tezos.com’u ziyaret edin.

İletişim

  • Maud Perrin
  • Göçebe Laboratuvarı
  • Press@nomadic-labs.com
  • +33 7 68 67 60 10

Bu, yalnızca genel bilgi amaçlı ücretli bir basın açıklamasıdır ve hukuk, vergi, muhasebe veya yatırım tavsiyesi teşkil etmez.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap