1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Şirketin 82.4 milyon dolarlık ek sermaye enjeksiyonu ile MicroStrategy Bitcoin rezervleri 122.478 BTC’ye ulaştı.

Şirketin 82.4 milyon dolarlık ek sermaye enjeksiyonu ile MicroStrategy Bitcoin rezervleri 122.478 BTC’ye ulaştı.

Şirketin 82.4 milyon dolarlık ek sermaye enjeksiyonu ile MicroStrategy Bitcoin rezervleri 122.478 BTC'ye ulaştı.


Bugünün sıcak konuları 16:00 16 16

Halka açık en büyük bitcoin (EXANTE: bitcoin) sahibi olan MicroStrategy Inc., bitcoin’e 82.4 milyon ABD Doları ek yatırım yaptı. Düzenleyici belgelere göre, şirket en son BTC başına ortalama 57.477 ABD doları fiyatla 1.434 bitcoin satın aldı ve toplam 122.478 BTC’ye (basım tarihi itibariyle yaklaşık 6 milyar ABD doları) sahip oldu.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Hareket, Virginia merkezli şirketin 414.4 milyon dolara 7.002 BTC satın almasından birkaç hafta sonra gerçekleşti. Bu yılın başlarında, MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin’in önümüzdeki iki ila üç yıl içinde tüm altın borsasında işlem gören fonların yerini alacağını belirtti.

Gri Tonlamalı: Amerikalıların %26’sı Bitcoin’e sahip

Bu yılın Ocak ayında MicroStrategy CEO’su, kripto para birimlerine yatırım yapmanın, erken aşamadaki teknoloji hisselerine yatırım yapmaktan daha karlı olduğunu da belirtti. MicroStrategy CEO’suna göre, döviz, hisse senedi ve tahvil gibi geleneksel piyasalardan kripto para piyasasına büyük miktarda para giriyor.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap