1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Şimdi satın almak için en iyi 5 Meme kripto para birimi – Aralık 2021’de sona eriyor

Şimdi satın almak için en iyi 5 Meme kripto para birimi – Aralık 2021’de sona eriyor

guncel coin haberleri

2021 memecoin dönemidir, çünkü yatırımcılar yüksek karlar için en iyi meme kripto para birimini araştırıyorlar. Meme tokeninin piyasa değeri şu anda son 24 saatte %1.77 artarak 43.37 milyar doları aşıyor.

Önde gelen iki meme jetonu, Dogecoin ve Shiba Inu, önemli kazanımlar elde etti ve mevcut meme jetonlarının sayısında astronomik bir artış gördü.

Bu makale, en fazla faydayı elde etmek için portföyünüze eklemeniz gereken şaka para birimlerine odaklanmaktadır.

1. Dogecoin (DOGE)

Dogecoin benzersizdir ve hala bir numaralı emoji madeni paradır, bu da bu varlığı büyük karlar için satın alınabilecek en iyi emoji kripto para birimi haline getirir.

Köpek temalı kripto para varlıkları, geçen yıl dijital varlıklara büyük miktarda fon akışına tanık olan Tesla ve Space-X CEO’su Elon Musk tarafından destekleniyor. Dogecoin’in piyasa değeri, son 24 saatte %0,94 düşen 22.7 milyar dolar.

Şortları aşmadan önce, bir numaralı emoji madeni para 3 Mayıs’ta 0,73 $ ile rekor bir seviyeye yükseldi. Dijital varlığın yıldan bugüne (YTD) ödenmemiş tutarı geçen yıl %2915,85 artışla %3,567,39 oldu. Analistler, Dogecoin’in önümüzdeki aylarda 1 dolara dokunacağı konusunda iyimser.

Elon Musk, Aralık ayı başlarında Tesla’nın bazı ürünleri için ödeme yöntemi olarak Dogecoin’i kabul etmeye başlayacağını duyurdu. Duyuru, Dogecoin fiyatının o sırada çift haneli arttığını gördü.

Varlık, farklı kullanım durumları geliştirmeye ve Elon Musk’ın yanı sıra diğer ünlü kişiler tarafından tanınmaya devam edeceğinden, Dogecoin’in kuzeyde gelişmeye devam edeceğine şüphe yok. Basın zamanı itibariyle, Dogecoin’in işlem fiyatı, son 24 saatte %1’lik bir artışla 0.1712 $’dır.

2. Shiba Inu Madeni Parası (SHIB)

Shiba Inu tokeni 2021’de iyi performans gösterecek. Ethereum tabanlı jetonlar, şu anda satın alınabilecek en iyi emoji kripto para birimlerinden biri olarak kabul ediliyor ve geçen yıl gıptayla bakılan %44,227,536,70 fiyat artışını kaydettikten sonra yüksek karlar elde edebiliyorlar.

Dogecoin Killer, 2021’de en önemli kripto para birimi Bitcoin’den daha popüler olan en çok aranan dijital varlık olarak derecelendirildi. Coinmarketcap verilerine göre Shiba Inu 188 milyondan fazla izlenme sayısına sahipken, pazar lideri BTC 145 milyon izlenme ile ikinci sırada yer alıyor.

Shiba Inu jetonunun geliştiricileri son zamanlarda stratejik hamleler yapıyorlar. Ana girişimlerden biri, mevcut merkezi olmayan borsa (DEX) Shibswap’tır.

Shibarium başka bir iyi kullanım örneğidir, Shiba kısa süre önce Shibarium’un gazı olarak $BONE’ın kullanılacağını duyurdu. Platform başlatıldığında, kullanıcılar Shiba’nın fiyatını artırabilecek farklı oyunlar oynayabilecekler.

Shiba Inu, 21 Ekim 2021’de 0,00008616 dolarlık rekor seviyeye (yeni en yüksek) ulaştı ve ardından piyasadaki gerileme dijital varlık fiyatlarında düşüşe neden oldu.

Shiba’nın 24 saatlik işlem hacmi, son 24 saatte %32,42 düşüşle 876,6 milyon ABD doları oldu. Basın tarihi itibariyle, SHIB’nin işlem fiyatı %1,25 artışla 0,00003385 $ oldu.

3. Samoyed madeni para (SAMO)

Köpek temalı bir diğer coin olan Samoyed coin, şu anda satın alınabilecek en iyi emoji kripto para birimlerinden biri olduğunu belirtmekte fayda var. SAMO madeni para, Solano blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve son birkaç ayda önemli bir büyüme kaydetti.

Bu varlık, yüksek ölçeklenebilirlik, hızlı işlem hızı ve düşük işlem ücretleri gibi Solano ağının bazı temel özelliklerine sahiptir.

Son zamanlarda, internette üç token imha olayı yaşandı. En son yıkım Kasım ayında meydana geldi ve yaklaşık 500 milyon SAMO madeni parası yakıldı.

Samo Coin, hızla büyüyen Solana doğrulayıcı GenesysGo ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu ortaklık, Solana blok zincirinin daha güvenli hale gelmesine yardımcı olmayı amaçlıyor ve aynı zamanda kullanıcılara SOL sözü vermenin ve bu süreçte ödül almanın bir yolunu sunacak.

Bu işlemle ilgili ilginç olan şey, GenesysGo’nun platformunda SOL sözü veren SAMO sahiplerini ödüllendirecek olmasıdır. Yayın zamanı itibariyle, Samo coin’in işlem fiyatı son 24 saatte %2,13 düşen 0.03709 USD’dir.

4.Dogelon Mars (ELON)

Piyasa değeri açısından, Dogelon Mars üçüncü meme tokenidir ve şimdi kâr için satın alınabilecek en iyi meme kripto para birimlerinden biri olmaya değer.

Dogelon Mars ismi, Dogecoin ve Elon Musk’ın birleşiminden gelmektedir.Elon Musk, Dogecoin’i destekleyen bir milyarderdir. Köpek temalı emoji madeni para, Ethereum ve Polygon blok zincirleri üzerine inşa edilmiştir.

Dijital varlık, Dogecoin ve Shiba Inu gibi diğer başarılı emoji paralarını taklit etmek için tasarlandı.

844,1 milyon dolarlık piyasa değeri son 24 saatte %7,40 artarak yatırımcıların tokeni desteklediğini gösteriyor. Dogelon Mars, 30 Ekim’de 0,00000259 dolarla rekor seviyeye tırmandı.

Popüler kripto para borsası Crypto.com, Dogelon Mars tokeni için destek ekledi. Bu haber, Huobi ve Gemini’nin yakın zamanda köpek temalı jetonlar için destek eklemesinden sonra geldi.

Buna ek olarak, Dogelon Mars, Syn City ile meme tokenlerinin Mafya meta evrenine katılmasına izin verecek başka bir anlaşmaya vardı. Basın saatinden itibaren Dogelon Mars, son 24 saatte %7,37 artışla 0,00001510 ABD dolarından işlem görüyor.

5. Mona Madeni Para (MONA)

Mona coin (MONA), Aralık 2013’te kurulan açık kaynaklı bir eşler arası ağdır ve sürekli yükselişi bu jetonu şu anda satın alınabilecek en iyi emoji kripto para birimlerinden biri haline getirmiştir.

MONA, Japonya’da geliştirilen ilk alternatif kripto para birimidir (altcoin). Token, TV Tokyo ağında Nagano’da bir arazi satın almak için MonaCoin’i kullanan bir adamı gösteren token göründüğünde, Japonya’da geliştirilen token ilgi odağı haline geldi.

Meme tokenlerinin piyasa değeri 74,9 milyon ABD dolarını aşıyor. Bu inceleme sırasında, Mona madeni parası son 24 saatte %2,22 düşüşle 1,14 dolardan işlem görüyordu. Bununla birlikte, dijital varlık, 6 Aralık 2017’de belirteç tarafından belirlenen 16.45 dolarlık tarihi yüksek seviyeden hala birkaç mil uzakta.

daha fazla oku:

  • Dogecoin-invest bugün düşük ücretlerle nasıl satın alınır
  • Shiba Inu madeni paraları nasıl satın alınır-düşük ücretlerle bugün yatırım yapın

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Jimmy Aki’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap