İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Silivri Ek İş İlanları

Silivri Ek İş İlanları

Silivri Ek İş İlanları

Hobilerinizi gerçekleştirerek para kazanmak isteyenler, masrafsız, zahmetsiz ve eğlenceli ek iş yapabilirler. Evinizde sadece telefonla sipariş alarak, maddi gelirinizi katlayabilirsiniz. Özellikle tek gelirli ve maddi durumu yetersiz olan aileler, boş zamanlarını ek işlerle değerlendirerek yaşam kalitesini artırmaktadır. Silivri ek işlerin talep gördüğü, onlarca firmanın iş verdiği bir ilçemizdir.

Silivri Ek İş İlanları

Firmalardan alınan poşetleri belirtilen biçimde katlayarak aylık 500-1000 TL arasında ciddi bir para kazanabilirsiniz. Evde hobi yapar gibi, zahmetsizce ve masrafsız bir şekilde yapabileceğiniz bu iş sayesinde siz de evinize destek olabilirsiniz. Ayrıca hediyelik eşya sektörünün vazgeçilmezlerinden olan nikah ve bebek şekeri de yapabilirsiniz. Evde nikah şekeri yaptıran yerlerle iletişim halinde olarak dilediğiniz kadar iş siparişi alabilir, boş zamanlarınızı sıcacık yuvanızda para kazanarak değerlendirebilirsiniz. Aynı şekilde ev hanımlarının yapabileceği bir iş türü de yemek yapmaktır. Kendinize güvendiğiniz bir alanda, yemekhanelere, iş yerlerine ve firmalara yemek götürerek ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bu tür işlerin ücretlerini günlük veya haftalık olarak talep edebilirsiniz.

Silivri Ek İş İlanları
Silivri Ek İş İlanları

Silivri Evde Ek İş İlanları

İstanbul Türkiye’nin en büyük illerinden biri olmasına rağmen işsizliğin yoğun olduğu ve çoğu kişinin de işinden memnun kalmadığı şehirlerimiz arasında yer alır. İstanbul gibi büyük bir şehirde ayakta kalmak için bir eve tek maaş yeterli olmamakla birlikte çoğu kişi ek arayışı içindedir. Silivri ek iş ilanları sayesinde aile bütçenize katkıda bulunabilir, boş vakitlerinizi değerlendirerek daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Oturduğu yerden kazanç sağlamak isteyenler için evde kına paketleme işinin yaklaşan yaz aylarında mükemmel bir ek kazanç kapısı olduğunu söyleyebiliriz. Düğünlerin yoğunlaştığı dönemlerde firmalar ile anlaşarak verecekleri malzemelerden kına paketleme işi yapabilirsiniz. Silivri iş ilanları ile part-time ve full-time iş fırsatları karşınızda.

Özellikle ev hanımlarının aile bütçesine katkıda bulunmak için evden yürütebilecekleri iş seçenekleri oldukça fazladır. Evde boncuk işi de ev hanımlarının kolayca yürütebileceği ek işlerden biridir. Hayal gücünüze göre oluşturabileceğiniz tasarımlar sayesinde hem zevkli bir iş sahibi olabilir, hem de aylık 700-800 TL kazanç sağlayabilirsiniz. Ek işler sadece ev hanımları için değil, öğrenciler için de oldukça faydalıdır. Derslerinizden kalan zamanlarda bilgisayar başında makale yazarak günlük en az 20-50 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

Meslek sahibi kişiler için de Silivri ek iş fırsatları oldukça fazladır. Özellikle de birikmiş sermayeniz varsa kiralık küçük bir kafe açarak çay, kahve satışı yapabilirsiniz. Silivri’nin işlek caddelerinde açacağınız küçük bir dükkan sayesinde kısa zamanda sermayenizi iki katına çıkarabilirsiniz. Ayrıca işte olduğunuz zamanlar içinde de öğrencilere part-time iş fırsatı sunarak dükkanınızın işini yürütebilirsiniz.

Size uygun ek iş ilanları hakkında detaylı bilgi almak için, Sahibinden ya da Kariyer sitesine göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap