1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SHIB’nin yerel fiyatı fırladı ve DOGE’nin fiyatı en iyi giriş noktasında-Haberler

SHIB’nin yerel fiyatı fırladı ve DOGE’nin fiyatı en iyi giriş noktasında-Haberler

SHIB'nin yerel fiyatı fırladı ve DOGE'nin fiyatı en iyi giriş noktasında-Haberler

Popüler emoji paraları aynı zamanda zorlu rakipler olarak biliniyor ve kısa sürede en yüksek noktaya ulaşacak önemli bir komplo kurmuş durumdalar. Shiba Inu’nun fiyatı yükselmeye devam ederken, Dogecoin’in fiyatı potansiyel bir giriş noktasına ulaştı. Bu nedenle, önümüzdeki birkaç gün içinde, belki de 2022’nin ilk çeyreğinin ilk birkaç gününde, her iki token de aşırı yükseliş ivmesi kazanabilir.

SHIB’nin fiyatı, geçen hafta 0,00003569 destek seviyesine yakın yüksek zaman diliminde önemli ölçüde arttı. Bu nedenle, bir sonraki direnç seviyesine sıçramak için büyük bir potansiyel gösteriyor. Popüler bir analist, önümüzdeki birkaç gün için varlık hedefini 0.00005000 USD ve 0.0000600 USD olarak belirledi.

Analist tarafından yayınlanan grafik, varlığın varlıklarında büyük bir artış olduğunu gösteriyor, bu nedenle varlığın bundan sonra herhangi bir zamanda toparlanabileceğine inanıyor. Bunun ana nedeni, kısa pozisyon doldurulmuş olabilir ve uzun gitme zamanı gelmiş olabilir. Daha önce olduğu gibi, uzun pozisyon paylaşıldığında, varlık bir canavar gibi 0.0000100$’dan 0.00008000$’a yükselir. Bu nedenle, cari fiyattan uzun bir ticaret kurulursa, bir sıfır daha öldürme şansı oldukça yüksektir.

Dogecoin fiyatı sağlıklı bir yükseliş trendi için hazırlanıyor

Dogecoin her zaman tarihin en büyüleyici trendlerinden biri olmuştur. Etkisi onu kalabalıktan uzak tutar. Bu varlık, 2021 boğa piyasasının temellerini atma kredisine sahiptir ve bu eğilim önümüzdeki birkaç gün içinde tekrarlanabilir. Bununla birlikte, DOGE fiyatı ciddi bir birikim bölgesinin yakınında gezindiği için boğaların hemen katılması gerekiyor.

İşlem görünümü

  • Varlık uzun süredir destek seviyesinin yakınında geziniyor ve konsolidasyondan çıkmaya çalışıyor
  • Daha önce, varlıklar bu seviyelere dokunduğunda, büyük alımlar arttı ve varlıkları önemli ölçüde artırdı.
  • Bununla birlikte, yükseliş trendi bir kez daha ayılar tarafından zorlandı, ancak bu sefer ralli başladığında, 100 günlük hareketli ortalama 0.2 $ seviyesine hızla dokunabilir ve ardından yaklaşık 200 günlük hareketli ortalamayı kırdıktan sonra üçgenin dışına çıkabilir. 0,26 dolar.

Genel olarak, Shiba Inu fiyatlarının yakında konsolidasyonu kırması ve yakında bir boğa piyasası toparlanmasını tetiklemesi bekleniyor. Ayrıca Dogecoin fiyatı, kaybedilen ivmeyi yeniden kazanmak için popüler emoji jetonunu takip edecek.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap