1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Shiba Inu ve Polygon, gelişen ekosistem faaliyetinin ortasında piyasa değeri için yarışıyor

Shiba Inu ve Polygon, gelişen ekosistem faaliyetinin ortasında piyasa değeri için yarışıyor

guncel coin haberleri

  • Polygon, piyasa değeri açısından Shiba Inu’yu geride bıraktı.
  • Geçen hafta keskin bir düşüş yaşayan Shiba Inu, kayıplarının bir kısmını geri alıyor.
  • Kayıplara rağmen, SHIB son 12 ayda %40.000’den fazla arttı.

Kripto para piyasasının çoğu gibi, Shiba Inu da son aylarda değerinin düştüğünü gördü ve geçen hafta değerinin %30’undan fazlasını kaybetti. Bununla birlikte, varlık yalnızca Polygon’un MATIC’inin arkasında, ilk 15 kripto para birimi sıralamasında kalmaya devam ettikçe işler iyiye gidiyor olabilir.

MATIC verilen SHIB

Bu ayın başlarında SHIB sert bir darbe aldı ve piyasa değerinin %30’undan fazlasını kaybetti. Varlık, son iki hafta içinde Cuma ve Cumartesi günleri sırasıyla yaklaşık %16 ve %7 düşüşle iki keskin kayıpla karşı karşıya kaldı. Bununla birlikte, Meme coin Cumartesi günkü 0.00002051 dolardan Pazar günü 0.00002245 dolara yakın bu hafta yaklaşık %10 arttı.

Fiyat oynaklığı, Shiba Inu’nun CoinMarketCap sıralamasında Polygon’un MATIC’ini geçmesine ve ardından tekrar geçilmesine yetecek kadar piyasa değeri büyümesiyle de ilişkiliydi. Shiba Inu’nun o günkü rakamı yaklaşık 12,3 milyar dolar iken, Polygon’un rakamı yaklaşık 300 milyon dolarlık bir farkla 12 milyar doların biraz üzerindeydi. Şu anda, Shiba Inu 11.6 milyar dolarlık piyasa değeri ile 15. sırada yer alırken, Polygon sadece 14. sırada. Shiba Inu’nun hala 18 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile 10. sıradaki Dogecoin ile açığı kapatması gerekiyor.

Polygon’un Shiba Inu’daki yükselişi, büyük miktarda token satın almak için son fiyat düşüşünden yararlanan kurumlara bağlanıyor. O zamanlar, YouTube oyun başkanı Ryan Wyatt’ın Polygon ekibine katılmak için video paylaşım platformundan ayrılması da dahil olmak üzere, Polygon ağından bir sürü iyi haber vardı.

Şu anda piyasa katılımcılarının risk iştahı net değil ve sonuç olarak Shiba Inu tokenlerinin fiyatı daha fazla oynaklık yaşayabilir. Son pazar düşüşüne rağmen, Shiba Inu %40.000’den fazla arttı ve bu onu son 12 ayda en çok kazananlardan biri haline getirdi.

&nbsp &nbsp Şimdiye kadarki ilerleme ve Doggy DAO

2021’de Shiba Inu, 2021’in sonunda benzeri görülmemiş bir oranda büyüyerek kripto para birimi dünyasını kasıp kavurdu. Meme etiketinden kurtulmak için Shiba Inu’nun ekibi ağ için kullanım örnekleri sunmak için çok çalışıyor ve en iyi kripto para birimleri arasındaki yerini sağlamlaştırmaya çalışıyor.

Bu yılın başlarında, geliştiriciler Shiba Inu’nun “Doggy DAO” adlı DAO’sunun lansmanını açıkladılar. Yol haritası, blogda belirtildiği gibi, DAO’nun kullanıcılara daha fazla kontrol vermeye çalışacağını gösteriyor: “Ekiplerimizin birbirlerine yüklemek zorunda oldukları sorumluluk düzeyini düşürmeye ve belirli alanları engellemeye inanıyoruz.” Doggy DAO, önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek. aşamalar, DAO 1 Topluluk üyelerinin projeler üzerinde oy kullanmasına izin verin.

Canlı topluluğu nedeniyle Shiba Inu, Kraken dahil olmak üzere en iyi borsalarda listelenmiştir. Şu anda SHIB, 600 satıcıda ödemeler için kullanılabilir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap