1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Shiba Inu trilyon dolarlık yuan evrenine girmeye hazırlanıyor ve büyük ölçekli bir SHIB yanması bekleniyor

Shiba Inu trilyon dolarlık yuan evrenine girmeye hazırlanıyor ve büyük ölçekli bir SHIB yanması bekleniyor

guncel coin haberleri

Bloomberg'in raporu,

Shiba Inu, yakında dolaşımdaki token sayısını büyük ölçüde azaltması ve böylece fiyat artışlarını artırması beklenen dönüm noktasında blok zinciri oyunlarına odaklanabilir.

Önde gelen token geliştiricilerinden biri olan Shytoshi Kusama, geçtiğimiz günlerde “oyunların geleceği” olarak adlandırdığı gelişmenin sektörde bir oyun değiştirici olması beklendiğini açıkladı.

Eski Activision Başkan Yardımcısı oyun departmanına liderlik edecek

Kusama, oyunun yepyeni bir fikir olmamasına rağmen, Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi’nin bu fikri tasarladığını, ancak ekibin bu fikri uygulamaya koymayı ancak şimdi ciddi olarak düşündüğünü açıkladı.

Bu noktada ekip, tanınmış bir oyun geliştiricisi ve Activision’ın eski teknoloji başkan yardımcısı William David Volk’un yardımıyla AAA oyunları geliştirmek için yardım istedi.

William David Walker, “Bunu geliştirmek için mükemmel bir ekiple çalışmaktan onur duyuyorum, şimdiye kadarki en önemli oyunlardan biri olacak.” Dedi.

Reklam&nbsp &nbsp

Kusama, geçen ay her iki taraf tarafından imzalanan gizlilik anlaşması (NDA) aracılığıyla, “FriendShibs”e layık bir grafik oyunu yaratmanın tek güvenilir yolunun bu olduğuna dikkat çekerken, takıma diğer tüm oyunlarda rekabet avantajı sağlayan “metaverse” olduğunu belirtti. ” ve NFT sistem klonu.

Shiba Inu Oyunu İnşa Et

Kusama’ya göre, Shiboshi oyununun ilk versiyonu William liderliğindeki bir grup müteahhit ve danışman tarafından inşa edilecek ve öncelikle mobil cihazlar için kullanılacak.

Ayrıca, tamamlandıktan sonra, ilk blok zincir tabanlı oyunun Shiba Inu’nun merkezi olmayan ekibine Shibarium’da kullanım için ayrı olarak lisanslanacağını belirtti. .

Uygulama içi oyun satın alımlarından kaynaklanan ücretlerin, jetonların değeri üzerinde olumlu bir etkisi olacak olan SHIB ve Leash’in imhası için fırsatlar sunması bekleniyor.

“Shib? için Wen Metaverse”

Facebook ile ilgili gizlilik skandallarını göz önünde bulunduran Kusama, Meta’nın Metaverse fikrinden pek hoşlanmasa da sanal dünyanın tüm görselleştirmesi onu heyecanlandırıyor.

“Meta evren”in sadece kavisli bir sonsuzluk sembolü değil, aynı zamanda veri çıkarmanın bir yolu olduğuna inanıyorum. Kullanıcılara gerçek bir değer sağlamalı. Bunun için teknoloji çıkmadan önce belli bir temelin atılması gerekiyor” dedi. dedim.

Shib’in koruyucusunun talebi üzerine, Shibun Core Developer’ın (SICD) “Oshiverse” adlı meta evrenini geliştirmeye kararlı olduğunu ima etti.

“Shibarium, Shi, Shibanet, merkezi olmayan Shiboshi oyunları, kuluçka makineleri vb. dahil olmak üzere Shiba Inu’nun yakın gelecekte belirginleşecek birçok yönünü inceliyoruz. Ethereum çekirdek olduğunda, bu unsurların kombinasyonu Sihirli güç başarılı bir Xinchai Cosmos’un herhangi bir token veya şirket tarafından kesinlikle eşsiz olmasını sağlayacaktır.” Devam etti.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap