İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Shiba INU (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) fiyatları bu hafta sonu nereye gidecek? -0x haber

Shiba INU (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) fiyatları bu hafta sonu nereye gidecek? -0x haber

guncel coin haberleri

Geleneksel kripto para varlıkları, DeFi belirteçleri ve NFT’ler önemli kar marjlarıyla düşüyor. Ancak son zamanlarda en popüler emoji coin olan Shiba Inu’nun fiyatı zaman içinde önemli bir toparlanma göstermeye hazırlanıyor. Öte yandan Dogecoin (DOGE) fiyatı ilk 10 içinde kalmaya ve SHIB fiyatını takip etmeye çalışıyor.

Shiba INU (SHIB) fiyatları aniden görünebilir

Basın saatinden itibaren, Shiba Inu fiyatları son birkaç saat içinde keskin bir şekilde düştü. Geçen ayın ticaretinin bitiminden önce, varlık keskin bir şekilde yükseldi ve 0.000008.000 doların üzerindeki en yüksek seviyeye ulaştı. Ne yazık ki, varlık hızla düştü ancak destek seviyesinin üzerinde kaldı. SHIB fiyatı şu anda satıyor olsa da, varlık yakında direnç seviyesine ulaşmak için bu seviyenin üzerinde dalgalanabilir.

shibinuchartKaynak: Tradingview

SHIB’nin fiyatı hafifçe yükseldi ve çok düşüş göstergesi olan düşen üçgeni kırdı. Varlığın üçgene dönme olasılığı yüksek görünüyor, ancak geri tepme 0,00007000 doların üzerindeki acil direnç seviyesine gelebilir. Ancak, işlem hacmi keskin bir şekilde düştü, bu nedenle varlığın bir dahaki sefere yükselmesi biraz zaman alabilir.

Dogecoin (DOGE) fiyatı yakında 0,35 dolara ulaşabilir

Dogecoin fiyatı 0.35 $ seviyesini kırmaya çalıştı ancak başarısız oldu. Öyleyse parabolü bu seviyelere ulaşacak şekilde ayarlayın. Düşüş eğilimi olsa da, 0,3 doları kırma olasılığı yüksek görünüyor. Ayrıca, işlem hacmi bir önceki işlem gününe göre biraz arttı. Bu nedenle, DOGE fiyatının başlangıçta 0,3 doları kırabilmesi için büyük bir yükseliş ivmesi kazanması bekleniyor.

Dogecoin tablosuKaynak: Tradingview

Son geri çekilmeden sonra, günlük grafikteki DOGE fiyatı önemli bir fincan kulp modeli oluşturuyor. Önemli bir geri dönüş düşüş eğilimini kırmadan önce, varlık önümüzdeki birkaç saat içinde güneye doğru akmaya devam edebilir. Varlığın başlangıçta 0,35 dolarlık bir fiyatla kısa vadeli hedefi aşması ve parabolik şeklini sürdürmesi için korunması gerekiyor. Aksi takdirde, 0,26 doların altında, ancak 0,2 doların üzerinde trend olmaya devam edebilir ve bir sonraki itişi bekleyebilir.

Genel olarak, Emoji Paraları şu anda çok sayıda kullanıcının dikkatini çekmekte ve benimsemektedir. Bazı şirketler de ödeme yöntemi olarak Dogecoin ve Shiba Inu’yu düşünüyor. Bu nedenle, önümüzdeki birkaç gün içinde hem DOGE hem de SHIB fiyatları konsolidasyonu kırabilir ve yüksek seviyelere çıkabilir.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap