1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Shiba Inu Noel öncesi ralliyi reddediyor ancak SHIB fiyatları yükselebilir, ancak temkinli olun

Shiba Inu Noel öncesi ralliyi reddediyor ancak SHIB fiyatları yükselebilir, ancak temkinli olun

guncel coin haberleri

Geçen aydan bu yana Shiba INU, 0,0000400 USD seviyesini kırmaya çalışmadan çok dar bir aralıkta salınım yaptı. Ancak Noel yaklaştıkça emoji jetonları bu seviyeleri agresif bir şekilde test etmeye başladı. Bu nedenle, 0,0000400 USD işaretine çok yakındı, ancak ne yazık ki sadece reddedilmekle kalmadı, aynı zamanda daha da düştü.

SHIB fiyat analizi

SHIB fiyatı şu anda bir önceki günkü kaybını en kısa sürede telafi etmeye ve kaybettiği zemini bir an önce geri kazanmaya çalışıyor. Bu nedenle kritik bölgelere tekrar girebilir ve onları mümkün olduğunca erken kesmeye çalışabilir. Ancak, mevcut SHIB fiyatını büyük ölçüde etkileyen bazı faktörler fiyatı aşağı çekebilir.

  • Shiba fiyatı bir haftadan beri paralel kanalda trend oluyor ve şu anda bu aralıkta kalıyor
  • Son zamanlardaki düşüş, fiyatı daha düşük destek seviyelerine sürükledi, ancak başarılı bir şekilde bu seviyelere düştü.
  • Önümüzdeki birkaç gün içinde, SHIB fiyatı 0.00004 USD civarındaki kilit seviyenin ortasına ulaşabilir ve 0.00004300 USD’nin üzerindeki dirence doğru hareket etmeye devam edebilir.
  • Bununla birlikte, ticaret hacimleri zaman içinde düşme eğiliminde oldukları için zorlayıcı olabilir, bu nedenle yükseliş eğilimi güçlü olmayabilir.
  • Şu anda, yatırımcıların kanalın daha fazla kırılmasını önlemek için mümkün olan en kısa sürede müdahale etmesi gerekiyor.Aksi takdirde tekrar düşüş tuzağına düşebilir.

Genel olarak, likidite daha büyük ölçüde kuruyana kadar ralli devam edebilir. Bazı raporların öne sürdüğü gibi, likiditenin yaklaşık %24 ila %27’si tükenecek, bu nedenle bir düşüş korkusu toparlanmada hala devam ediyor. Aksi takdirde, Bitcoin veya Ethereum gibi ana akım kripto para birimlerinin belirli bir eşiğin üzerinde sakin kalması gerekiyor, böylece diğer altcoinler ve emoji paraları önümüzdeki günlerde gelişecek.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Kadir AK’ye aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap