1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Shiba INU Coin Geri Dönüyor, Ay’a Gitmek İçin %25 Daha Bekliyor

Shiba INU Coin Geri Dönüyor, Ay’a Gitmek İçin %25 Daha Bekliyor

guncel coin haberleri

Uzun bir süre sessiz kaldıktan sonra Shiba Inu önemli bir direnç seviyesini kırdı ve yukarı çıktı. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin dar bir aralıktan çıkıp 43.500 dolar civarında gezindiği için mevcut piyasa hissiyatı oldukça yükseliş gösteriyor.

Öte yandan, DeFi alanı ve NFT alanı da geri dönüş yapmaya çalışıyor ve popüler meme tokeni Shiba INU listelerin zirvesine çıkmış gibi görünüyor.

Coinpedia’nın daha önce popüler meme parası için piyasa eğilimi hakkında bildirdiği gibi, popüler SHIB liderliği almış gibi görünüyor. Birkaç ay önce, varlık bir canavar gibi kükredi, yüksek menzilde bir sıfırı eleyip bir diğerini öldürdü.

Ancak, belirsiz piyasa eğilimleri ve birkaç aşırı satış nedeniyle SHIB fiyatları keskin bir şekilde düştü. Bununla birlikte, kripto alanı çalkantılı bir durumu korumuş gibi görünüyor ve önceki günden bu yana uzun süre devam etmeye hazır.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi

Shiba Inu Coin, 2022 ticaretine bir konsolidasyonla başladı ve ardından daha düşük en yüksek ve daha düşük en düşük seviyeli net bir düşüş trendi izledi. Varlık, son birkaç gündür düşüş eğiliminden çıkmaya hazırlanıyor gibi görünüyor.

Çünkü ani direnişe doğru yükselmeye çalışıyor. Reddedilmeye rağmen, SHIB fiyatının düşüş trendinden çıkması bekleniyor.

Shiba Inu fiyatı alçalan kanaldan çıktı ve son birkaç saatten beri yüksek seviyelerde. Tehlike bölgesinin üzerine çıkabilmesi için yükseliş trendinin 0,00003400$ yakınındaki önemli direnç seviyelerinden birine kadar devam etmesi gerekiyor.

Ancak ayılar, karlarını geri çekebilmek ve fiyatı düşürebilmek için SHIB fiyatının bu seviyelere ulaşmasını sabırsızlıkla bekliyor olabilir. Bununla birlikte, piyasa hissiyatı oldukça yükselişe geçtiğinden, düşüş kısa ömürlü olabilir.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap