İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SHIB, Irak’a ‘Esporta’ Ödeme Yöntemiyle Giriyor

SHIB, Irak’a ‘Esporta’ Ödeme Yöntemiyle Giriyor

guncel coin haberleri

Esporta’nın önde gelen fitness merkezinde, bir maden havuzu ve bir dizi fitness fiyatı dahil olmak üzere birçok olanak ve ekipman bulunur. Şirket, Facebook sayfasında kripto para ödemelerini kabul etmeye başlayacağını ve ödeme yöntemi olarak Shiba Inu’yu ekleyeceğini duyurdu.

271263017_3245729992327542_6153340219884334906_n.jpg.webp

Fitness kulübü artık ödeme yöntemleri olarak USDT, Safemoon, Ethereum, SHIB ve BNB’yi kabul ediyor. Esporta’s, Irak’ın Erbil şehrinde bulunuyor. Shiba’nın artık her ülkedeki işletmelerin Shiba Inu’dan ödeme kabul etmeye hazır olduğu konusunda büyük bir itibar kazandığını görmek harika.

Kulüp, kullanıcıların aerobik egzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için çok sayıda son teknoloji ekipmana ve en iyi aerobik egzersiz ekipmanına sahiptir. Ayrıca, müşterilerin kilo vermesine ve güç kazanmasına yardımcı olmak için grup fitness fiyatları ve kapalı maden havuzları sunar.

ShibArmy kendini kanıtladı ve SHIB, DAO’ları tanıtarak ve Merkezi Olmayan Borsaları (DEX) başlatarak faydasını göstermeye devam ediyor. Şu anda, Shina Inu’nun ekibi, Avustralyalı Playside Studios şirketi ile çok oyunculu bir tahsil edilebilir kart oyunu geliştiriyor. Anlaşma, eski Activision başkan yardımcısı William Volcker tarafından denetlendi.

Son zamanlarda, dünyanın en iyi borsaları SHIB’yi listeledi. Kraken, Coinbase, Brezilya’nın Mercado Bitcoin, Binance, Indian Giottus ve Koinbazzar ve Meksika’nın Bitso’sunun tümü belirteci listeledi.

Ek olarak, kripto para ödeme işlemcileri Bitpay ve Flexa, SHIB’yi ekleyerek dünya çapında binlerce işletmenin SHIB ödemelerini kabul etmesini sağladı. Ayrıca ABD’nin büyük borsalarından Robinhood’ın Shiba Inu’yu listelemek üzere olduğu söylentileri var.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar John Wanguba’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap