1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SHIB fiyatlarının daha da düşmesi bekleniyor Shiba Inu uzun vadeli bir güvenlik taahhüdü mü?

SHIB fiyatlarının daha da düşmesi bekleniyor Shiba Inu uzun vadeli bir güvenlik taahhüdü mü?

guncel coin haberleri

En büyük kripto para birimi geçtiğimiz gün karışık ticaret göstergeleri gösterse de, genel piyasa biraz etkilendi. Buna ek olarak, 10 Kasım’da XRP iki ayın en yüksek seviyesine ulaşırken, Loopring rekor bir seviyeye ulaştı.

Shiba Inu fiyat dalgalanmaları

23 Ekim’den itibaren köpek temalı madeni para ani bir yükseliş yaşadı. Başlangıçta, fiyat hareketi %200’den fazla arttı ve 28 Ekim’de rekor bir seviyeye ulaştı. Bundan sonra fiyat düştü ve ani direncinin altına düşen bir üçgende geri çekildi.

SHIB’nin mevcut işlem fiyatı, son 24 saatte %4 düşen 0,0005118 ABD dolarıdır. Ayılar, fiyatı 20 günlük hareketli ortalamanın altına çekmeye çalışıyor. SHIB/USDT çiftinin başarılı bir şekilde kırılması, 0.000043 USD’lik önemli bir destek seviyesine düşebilir.

Ancak 20 günlük hareketli ortalama ve RSI orta noktaya yakın, bu da yakın vadede aralık dalgalanmaları olacağına işaret ediyor. Boğalar fiyatı 0,000065 USD’nin üzerine çıkardıktan veya şortlar döviz çiftini 0,000043 USD’nin altına düşürdükten sonra bir sonraki trend hareketi başlayabilir.

Uzun vadede SHIB buna değer mi?

Tanınmış bir kripto para ticaret platformu olan KuCoin’in CEO’su Johnny Lyu, son fiyat düşüşüne rağmen, uzun vadede memlerden ilham alan kripto para birimi Shiba Inu’nun (SHIB) tutulmaya değer olduğunu belirtti.

Lyu, en az üç gün boyunca SHIB’nin işlem hacminin ticaret platformunda Bitcoin’i aştığını söyledi. Çapraz spot piyasa ticareti faaliyetleri açısından, kripto para birimleri, piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para varlığı olan Ethereum’u geçici olarak geride bıraktı.

Ekim ayının sonundan bu yana büyük akımdan etkilenmesine rağmen, fiyatı son üç ayda %570’den fazla arttı.

Lyu, Bitcoin’in fiyatı yükselirken, kripto paralardan kar etmek isteyen “çok parası olmayan” bazı yatırımcıların DOGE ve SHIB’ye yöneldiğine dikkat çekti. Basın tarihi itibariyle, mevcut işlem fiyatı 64.000$’dır. Öte yandan, bir SHIB’nin cari işlem fiyatı 0,00005561 USD’dir.

Lyu’ya göre, bu perakende yatırımcılar “bu tür tokenler konusunda çok hevesli ve değerlemelerini daha da yükseltmeye kararlı”.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Elena R’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap