1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SEC’in hedefi BlockFi’nin yüksek getirili kripto para hesabı: rapor-Haberler

SEC’in hedefi BlockFi’nin yüksek getirili kripto para hesabı: rapor-Haberler

SEC'in hedefi BlockFi'nin yüksek getirili kripto para hesabı: rapor-Haberler

Raporlara göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), BlockFi’nin müşterilere kripto para ödünç vermeleri için yüksek faiz oranları ödeyen ürününü araştırıyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bloomberg News’e göre düzenleyiciler, şirketin hesabının menkul kıymetlere benzeyip benzemediğini bulmaya çalışıyor. Ancak SEC, BlockFi’yi herhangi bir yanlış yapmakla resmen suçlamadı. Bu, New Jersey merkezli kripto para ödünç verme şirketinin ilk kez incelemeye alınışı değil.

Fiziksel olarak desteklenen Bitcoin ETF’leri için BlockFi dosyaları

iHodl tarafından bildirildiği üzere, New Jersey Menkul Kıymetler Bürosu, BlockFi’yi New Jersey’de yaşayan yeni müşterileri kabul etmeyi bırakmaya çağırdı çünkü şirket en azından kısmen işini kayıt dışı menkul kıymetler satarak finanse etti. Bu nedenle, New Jersey Menkul Kıymetler Bürosu, şirketin ilgili menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiğine inanıyor. İddiaların hemen ardından diğer mali düzenleyiciler de BlockFi’ye uyarılarda bulundu.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap