1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Seashell, enflasyonla mücadele tasarruf uygulamasını başlattı ve tohum finansmanında 6 milyon dolar artırdı – CoinGeek

Seashell, enflasyonla mücadele tasarruf uygulamasını başlattı ve tohum finansmanında 6 milyon dolar artırdı – CoinGeek

guncel coin haberleri

Başlangıç ​​turu, Mark Cuban, Vlad Tenev, Elad Gil, Coinbase Ventures ve daha fazlasının katılımıyla Khosla Ventures ve Kindred Ventures tarafından ortaklaşa yönetildi.

Seattle, 13 Ocak 2022 – Kendini tüketiciye yönelik bir modern bankacılık ve yatırım deneyimi yaratmaya adamış bir fintech şirketi olan Seashell, kullanıcılara %10 sunan, kullanımı kolay, yüksek verimli bir finansal Uygulama olan Seashell Save’in piyasaya sürülmesiyle öne çıkıyor. faiz.

Şirket ayrıca tüketici finansmanı, Web3 ve devlet hizmetlerinde geçmişe sahip önde gelen yatırımcıların listesiyle desteklenen 6 milyon dolarlık bir başlangıç ​​turunu duyurdu. Tur, Khosla Ventures ve Kindred Ventures tarafından ortaklaşa yönetildi ve ayrıca Robinhood kurucu ortağı ve CEO’su Vlad Tenev, Shark Tank’tan Mark Cuban, tek boynuzlu at yatırımcısı Elad Gil ve eski CFTC başkanı J. Christopher “CryptoDad” Giancarlo, Coinbase Ventures, ve Terra, Polygon, Avalanche ve Solana dahil olmak üzere Web3 projeleri.

Mark Cuban, “Akıllı tasarruf sahipleri, mermileri fiyat artışlarına basit bir çözüm olarak kullanmayı kesinlikle düşünmelidir.” Dedi. Enflasyon nedeniyle geçen yıl fiyatlardaki %6,8’lik artış – 1982’den bu yana en büyük kazanç – tüketicileri %1’in oldukça altında kalan banka oranlarına alternatif aramaya yöneltti.

Seashell.com, kullanıcılara gelir elde etmenin ve karmaşık para yönetimi süreçlerini otomatikleştirmenin basit, akıllı ve güvenli bir yolunu sunar. Doğrulanmış bir hesap açtıktan sonra, kullanıcılar banka hesaplarından para transfer ederler ve Seashell Save’de sabit faiz kazanmaya başlarlar. Yatırım uygulamasının kurulumu ücretsizdir ve şirket, kullanıcılarına doğrudan çoğu bankanın sunabileceğinden daha yüksek getiriler sunmayı amaçlamaktadır.

Seashell’in kurucusu ve CEO’su Daryl Hok, “Daha yüksek oranlar var, ancak ortalama bir tüketici için gelmesi zor” dedi. “Uyumluluğa öncelik vererek ve kullanımı kolay bir mobil uygulama geliştirerek Seashell.com, paranız karşılığında yeni, daha akıllı bir eve güç sağlamayı ve herkes için işleri hazırlamayı hedefliyor.”

Seashell, Google, Robinhood, Klarna, Snap, Nerd Wallet ve Hok’un daha önce COO olarak görev yaptığı lider blockchain güvenlik firması CertiK’ten oluşan deneyimli bir ekip tarafından yönetiliyor. Ekip, günümüzün eskimiş bankacılık ve yatırım deneyimini modern teknoloji ve basitleştirilmiş ürünlerle dönüştürmek için mühendislik, pazarlama ve tasarım yeteneklerini aktif olarak işe alıyor.

Kabuk Korumanın Önemli Noktaları:

  • Ücretsiz ve basit: Seashell uygulaması iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir. Doğrulanmış kullanıcılar kayıt işlemini tamamlayabilir, banka hesaplarını bağlayabilir ve transfer yapılır yapılmaz faiz kazanmaya başlayabilir.
  • Daha yüksek faiz oranları: Seashell Save, kullanıcılara fonlarında %10’a varan faiz sunarken, herhangi bir zamanda herhangi bir ücret veya ceza olmadan fon kullanma esnekliği sunar.
  • Zaman sınırlı kayıt bonusu: Seashell.com, bekleme listesine katılan herkes için 10$ kayıt bonusu sunar. Bu kayıt bonusu hemen faiz kazanmaya başlayacak ve Seashell uygulamasında mevcut.

Bekleme listeleri artık seashell.com’da açık.

Kabuklar Hakkında

Seashell, para akışını yeniden sağlamak ve herkes için trend olan tüketici dostu ürünler yaratmak için modern teknolojiden yararlanıyor. Seashell Save ile kullanıcılar %10’a kadar nakit faiz kazanabilir ve bu da enflasyona dayalı fiyatları geride bırakabilecek anlamlı getiriler sağlayabilir. Seashell Save, günlük kullanıcılar için basitliği ve rahatlığı ön planda tutar. Seashell hakkında daha fazla bilgi edinmek için seashell.com’u ziyaret edin veya @getSeashell’de bizi takip edin.

Medya İrtibat

basın@denizkabuğu.com

Önemli Sorumluluk Reddi

Önemli sınırlamalar ve diğer sorumluluk reddi beyanları için seashell.com’a bakın.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile GLOBALCOINRESEARCH’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap