1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Sandbox fiyatı %22,5 artarak 4,26$’a yükseldi – SAND nereden alınır

Sandbox fiyatı %22,5 artarak 4,26$’a yükseldi – SAND nereden alınır

KUM Fiyat Analizi 18 Kasım

Daha geniş kripto para piyasası, Bitcoin ve Ethereum’un sırasıyla 59.000 $ ve 4.200 $’a düşmesiyle fiyat düşüşleri yaşıyor. Ancak bu, bazı altcoinlerin keskin bir şekilde yükselmeye devam etmesini engellemedi. SAND son 24 saatte en çok kazandıran hisselerden biri oldu ve rekor seviyeye ulaştı.

Yazının yazıldığı sırada SAND, 24 saat içinde %22,5’lik bir artışın ardından 4,26 dolardan işlem görüyordu.

Kum fiyat analizi

Son 24 saatte SAND liderlerden biri oldu. CoinGecko’nun verilerine göre, bu kazanımların ardından altcoin 4,33$ ile rekor bir seviyeye ulaştı. Hafif düşüşe rağmen, token hala yükseliş toparlanması belirtileri gösteriyor.

SAND yükselmeye devam ederse bir sonraki dirence 4,50 dolardan girecek. Bu fiyata ulaşmayı başarırsa bir sonraki hedefini 5 dolar olarak belirleyebilir. Piyasa desteği çok güçlü olmasa da alıcı desteği tutma belirtileri gösteriyor, bu durumda token için daha fazla fayda görebiliriz.

24 saatlik yükseliş toparlanmasından önce SAND yaklaşık 3,28 dolardan işlem görüyordu. Daha geniş pazarın düşüş eğiliminde olduğu göz önüne alındığında, SAND kazançlarını sürdüremeyebilir ve 4 doların altına düşebilir. Keskin bir düşüş, onu 3.80 dolarlık alt destek seviyesine itebilir.

Ağın bu ayın sonunda Metaverse’ini başlatacağının açıklanmasından bu yana, korumalı alan son 24 saat içinde yükseliyor. Şirketin duyurusunda, platformda oyuncuların Metaverse’de harcadıkları zamandan para kazanmak için platy-to-kazan özelliğini kullanabilecekleri belirtildi. Etkinlik 29 Kasım-20 Aralık tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

kum nereden alabilirim

Mevcut uzun dönemde SAND satın almak için aşağıdaki platformlarda hesap açabilirsiniz:

eToro, yeni başlayanlar ve uzman tüccarlar için kullanıcı dostu özellikler sunan önde gelen borsalardan biridir. Borsa, kopya ticaretini destekler ve yeni tüccarlar, uzman tüccarlar tarafından kullanılan ticaret stratejilerini kopyalayabilir. eToro ayrıca düşük işlem ücretleri ve komisyonlar sunar.

SAND tokenlerini Binance’den de satın alabilirsiniz. Binance, en büyük işlem hacmine sahip kripto para birimi ticaret platformudur. Bazı minimum işlem ücretleri talep eder ve çok çeşitli kripto para birimlerini ve ticaret çiftlerini destekler.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap