1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Saldırgan Kripto Blogunun YouTube Hesabını Hackledi – TokenPost

Saldırgan Kripto Blogunun YouTube Hesabını Hackledi – TokenPost

guncel coin haberleri

Bugünün Sıcakları 11:13 301 301

Analist Whale’e göre, bilinmeyen saldırganlar birkaç kripto para blogcusunun YouTube hesaplarını ele geçirdi ve onlar adına para isteyen bir video yayınladı.

Ona göre BitBoy Crypto, The Moon, Crypto Banter, MMCrypto, Altcoin Buzz, CoinMarketCap, aantonop, Boxmining, FloydMayweather ve Moralis Web3.se bu saldırının kurbanları.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Bugüne kadar, bilgisayar korsanı tarafından sağlanan Binance Akıllı Zincir adresi, toplam 2,28 BNB (yaklaşık 839 $) değerinde 10 transfer aldı. Bunlardan 2.2 BNB başka bir cüzdana gönderildi.

Boxmining kanalının yazarları, saldırıyla ilgili bilgileri doğruladı. Ona göre, hesap iki faktörlü kimlik doğrulama ile korunuyor.

Reddit, dolandırıcılık videosunun ONE WORLD kripto para birimi olarak adlandırıldığını açıkladı. Yazarın Ethereum, Binance Coin, USDT veya USDC gönderme önerisi, görünüşe göre yeni kripto para birimi OWCY’yi almak için.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap