1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. SafeMoon düşüş devam paterni %60’lık bir düşüş anlamına geliyor

SafeMoon düşüş devam paterni %60’lık bir düşüş anlamına geliyor

SafeMoon düşüş devam paterni %60'lık bir düşüş anlamına geliyor

  • SafeMoon fiyat konsolidasyonu art arda beşinci gün devam ediyor.
  • 0.0000040 $ olan %61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesinin üzerine çıkılmaması, bir satışı tetikleyebilir.
  • Aşırı dalgalanmalar bekleniyor.

SafeMoon’un fiyatı, günlük mum grafiğinde nadir görülen bir gelişme gösteriyor. Konsolidasyon beş gün sürdü – ancak 10 Kasım’dan bu yana her gün bir iç çizgi oldu, bu da ticaret aralığının art arda beş gün boyunca daha düşük en yüksek ve daha yüksek en düşük seviyeler oluşturduğu anlamına geliyor. Bu nedenle, daha düşük bir kırılma, bazı güçlü satışları tetikleyebilir.

SafeMoon fiyatları düşüşe devam edebilir, ancak boğalar göz ardı edilmemeli

SafeMoon fiyatları için bir boğa ve bir düşüş olmak üzere iki varsayımsal ticaret girişi vardır. İşlemin yükseliş tarafında, varsayımsal giriş noktaları 0,0000040$’lık bir zararı durdur emri, 0,0000034$’lık zararı durdur ve 0,0000065$’lık kar hedefidir. Bu nedenle, giriş, ayı tuzağını onaylayacak ve SafeMoon’u Ichimoku ticaret koşullarının yükselişine döndürecektir.

SafeMoon/USDT günlük Ichimoku grafiği

SafeMoon fiyatı, satın alma durdurma giriş düzeyine ulaşmadan önce 0,0000034 ABD Dolarının altına düşerse, varsayımsal uzun ayar geçersizdir.

Piyasada kısa pozisyon için teorik giriş noktası 0,00000034 USD satış durdurma emri, 0,0000040 USD zarar durdurma ve 0,0000015 USD kar hedefidir. Kısa giriş, tetiklenirse düşüş flamalarını kıracaktır. Çok sayıda satış emrinin tetiklenmesi bekleniyor.

Aşağı yönlü risk, Ichimoku Kinko Hyo sistemindeki en önemli destek seviyesi olan Senkou Span B ile sınırlı olabilir. Bu nedenle, Senkou Span B 18 Kasım ile 26 Kasım arasında keskin bir şekilde yükselirken, SafeMoon’un fiyatının aşağı yönlü riski 0,0000018$ ile 0,0000027$ arasında sınırlı olabilir.

SafeMoon/USDT günlük Ichimoku grafiği

SafeMoon fiyatı, piyasaya giriş tetiklenmeden önce 0.0000040$’a yükselirse, teorik kısa fikir geçersizdir.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap