1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Sadakat, 2022’de Bitcoin Satın Alacak Daha Fazla Hükümdarın İpuçları

Sadakat, 2022’de Bitcoin Satın Alacak Daha Fazla Hükümdarın İpuçları

guncel coin haberleri

Fidelity Investments’ın kripto para odaklı yan kuruluşu olan Fidelity Digital Assets, 2022’de daha fazla egemen ülke kripto para birimi satın aldıkça Bitcoin’in (EXANTE: BTC) eyalet düzeyinde benimseneceğini tahmin ediyor. Yakın tarihli bir rapora göre, daha fazla ülke bazılarını bir “sigorta şekli” olarak almaya “zorlanacak”.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Analistler raporda, “Başka bir deyişle, gelecekte potansiyel olarak daha büyük maliyetlere karşı önlem olarak bugün küçük bir maliyet ödenebilir.”

Analistler, Washington geçen yıl kripto para birimlerine odaklanan bazı düzenleyici çerçeveler önermiş olsa da, birden fazla değişiklik önerildiği için mevzuatın 2024’ten önce yürürlüğe girmesinin olası olmadığını söyledi. Fidelity, kripto para piyasası düzenlemesi için zaman çizelgesi şimdiye kadar belirsiz kalırken, kripto para düzenlemesinin yasa haline gelmesi gerçeğinin kendisinin “varlık sınıfı olgunlaştıkça ve yerleştikçe başka bir kilometre taşı” olduğunu vurguladı.

Sadakat, UBS ve State Street Global Danışmanları Bitcoin Pozlaması Sunuyor

Bu arada, Para Birimi Denetçiliği Ofisi (OCC) Vekili Michael Hsu, stablecoin ihraççılarına daha fazla banka benzeri düzenleyici yükümlülükler almaları çağrısında bulundu, çünkü potansiyel teminat hasarının kapsamı “olduğu sürece büyümeye devam edecek”. Hsu, Transatlantic Financial Forum Executive Roundtable’daki bir sunumda, banka tarafından düzenlenen stablecoin ihraççılarının, stablecoin sahiplerine “bu madeni paraların banka mevduatları kadar güvenilir ve ‘paranın karşılığının iyi olduğu’ konusunda güven vereceğini” kaydetti.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap