1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Royal Bunny Club, 2022’de sahiplerine refah getirecek

Royal Bunny Club, 2022’de sahiplerine refah getirecek

guncel coin haberleri

2021 ve önceki yıllar, kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi meraklıları için sonsuz fırsatlardır. Birçok blockchain tabanlı proje, sektörü meraklıları için daha karlı hale getirmeyi amaçlıyor. Kraliyet Tavşan Kulübü, kripto para varlıklarının geleceğine inanan bir topluluk inşa ediyor. Proje, topluluk üyelerine ömür boyu ödüller kazandırmayı hedefliyor.

Kraliyet Tavşanı Kulübü nedir?

Royal Rabbits Club, Sandbox Metaverse’de oyunlar, telif hakları ve Metaverse arazisinin ortak mülkiyeti dahil olmak üzere benzersiz bir Web 3.0 topluluğuna erişmenize izin veren 7.777 özel ve mükemmel NFT’ye sahip Ethereum tabanlı bir koleksiyon platformudur.

Ekibe göre, bu topluluğu kurmanın amacı dijital kripto para birimleri dünyasında silinmez bir iz bırakmak. Ekip, gelişen bir topluluk olabileceğine inanıyor ve blok zinciri ve kripto para birimlerinin yıkıcı araçlar olarak potansiyeline kesinlikle inanıyorlar.

Ayrıca Royal Bunny Club üyeleri, ödüllere, sosyal etkinliklere ve kullanıcılar ve özel konuklar için çok sayıda özel bilgiye özel erişime sahip olacak.

Üye olma hakkında

Royal Rabbits Club farklı gruplardan oluşmaktadır, bu nedenle ister VIP Havuç, ister Havuç beyaz listesi olsun, Havuç olmak için kullanıcıların belirli şartları yerine getirmesi gerekir.

Havuç beyaz listesi – %25 telif hakkı

Havuç beyaz listesinde olmak, Royal Rabbits Club’ın gelecekteki tüm satışlarından %25 pay alacak özenle seçilmiş 3000 kişiden biri olacağınız anlamına gelir. Kulübün geri kalan üyeleri için, kalan günler için %5 telif hakkı alacaklardır.

VIP Havuç – %50 telif hakkı

Royal Rabbit Club’ın gelecekteki tüm satışlarının %50’sini alacak, özenle seçilmiş 650 kişiden oluşan bu benzersiz ve özel beyaz listeye katılmak için, potansiyel üyelerin Discord sunucularına kaydolmaları ve tüm gereksinimleri karşılamaları gerekir.

Royal Rabbits Club, topluluğuna %100 geri verecek, bunun %80’i Royal Rabbit NFT kullanıcılarına ödenecek ve %20’sini Play-to-Earn oyununun sıvı havuzuna gönderecek.

Ek olarak, proje yol haritası düzenli olarak kripto para birimi eşantiyonlarını özetledi.

Kraliyet Tavşanı Güzergah Haritası

Şirketin yol haritalarından biri de 22 Ocak 2022’de piyasaya sürülecek olan Royal Rabbit Club oyununu piyasaya sürmek. Kurucu ekibe göre oyunun heyecan verici ve ödüllendirici bir oyun olması bekleniyor.

Oyun içi ödüllerin bir parçası olarak, potansiyel oyuncular birden fazla oyun aşamasında belirli bir seviyeye ulaştığında havuç parası alacaklar.

Kullanıcılar sadece Metaverse’de oyuna bağlanmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi oyun için 3D Tavşan karakterlerine de erişebilirler.

Şu anda, Royal Rabbits Club, The Sandbox’ın arazi sahibidir ve bu NFT’ye sahip olan herkes, arazinin ortak sahibi ve ünlü kulübün bir üyesi olacaktır.

Kraliyet tavşanına sahip olmanın faydaları

Royal Rabbit sonsuz bir topluluk oluşturur ve başarı düzeylerinin sınırı yoktur. Kraliyet tavşanı olmak, gelecek için vizyonunuzu ve kârınızı paylaştığınız anlamına gelir.

Royal Rabbit NFT sahibi olarak pek çok fırsata hakkınız var. Bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Sanal sanat galerisi
  • telif payı
  • Sınırsız ağ olanaklarına erişin
  • Royal Bunny Club oyununu kazanmak için oynayın
  • Uzman bilgisi
  • Meta-evren arazisinin ortak sahipleri

Sonuç olarak

Her Tavşan NFT’si nadirdir, benzersizdir ve ideal Tavşan ailesini oluşturan yüzlerce özenle hazırlanmış bileşene dayanır.

Royal Bunny Club, topluma ulaşmak ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için herkese ulaşıyor ve kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisinin büyük potansiyeline inanan büyüyen topluluğa katılıyor.

Royal Bunny Club hakkında daha fazla bilgi için lütfen resmi web sitesini ziyaret edin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap