1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Robotics.Online, yeni yatırımcılar için 300 dolarlık ücretsiz yatırım promosyonu başlattı

Robotics.Online, yeni yatırımcılar için 300 dolarlık ücretsiz yatırım promosyonu başlattı

guncel coin haberleri

Otomatik bir kripto para yatırım platformudur.Kullanıcılar bir seferde 12 iş günü için kısa vadeli yatırımlar yapabilir ve %465 APY (yıllık getiri) eşdeğer kar potansiyeli ile yatırım yapabilirler.

Kullanıcılar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) veya Litecoin’e (LTC) yatırım yapabilir.

Ücretsiz yatırım sermayesi promosyonu

Şu anda, Robotics.Online web sitesinde bir hesap açan geleceğe yönelik yeni yatırım meraklıları, 300$’lık ücretsiz bir yatırım promosyonu için uygundur. Kullanıcılar, toplam 24 iş günü olan 12 günlük iki dönemde yatırım yapmak için 300 ABD Doları değerinde ücretsiz başlangıç ​​fonu alacaklar.

Bu 24 iş gününün sonunda, kullanıcılar fonlarını ve ayrıca karlarını ve piyango ikramiyelerini tutabilirler – yatırılan her 25$ için, kullanıcılar haftalık piyango promosyonu için bir piyango bileti alacaklardır. Bu haftalık şanslı çekilişler size 1 milyon dolara kadar ödül kazanma şansı veriyor.

Para yatırmak veya aktif bir yatırım hesabına sahip olmak için herhangi bir ücret yoktur. Platform, tüm ülkelerden kullanıcıları kabul etmektedir.

%465 APY getirisi – 12 iş günü kısa vadeli artışlarla – hisse senetleri, gayrimenkul ve banka tasarruf hesaplarındaki ortalama yatırım kârından daha yüksektir.

Robotics.Online Hakkında

Robotics Online LCC, 2018 yılında ABD, Delaware’de kuruldu. Kamu yatırım hizmetleri ağırlıklı olarak Eylül 2019’da halka açılan yatırım robotları ve kripto para birimlerine odaklanıyor.

Trustpilot’ta olumlu eleştiriler aldılar ve 200’den fazla beş yıldızlı inceleme aldılar.

Kâr istatistikleri, tüm yeni yatırımcılar tarafından görüntülenebilen yıllık faaliyet raporu .pdf dosyasında sunulmaktadır.

Örneğin, Ocak-Haziran 2021 arasında kümülatif günlük kâr %47,9’a ulaştı.

Robotics.Online birikmiş kar

Robotics.Online’ı kullanmaya başlayın

300$’lık ücretsiz yatırım özel teklifi hakkında daha fazla bilgi edinmek için ana sayfaya e-posta adresinizi girerek hemen başlayın.

Ayrıca referansları okuyabilir, tanıtım videolarını izleyebilir ve en son yatırım getirisi (yatırım getirisi) istatistiklerinin tablolarını inceleyebilirsiniz.

Robotics Online platformu ve otomatik pilota yapılan yatırımın platformunda nasıl çalıştığı hakkında daha derin bir anlayışa sahip olacağımız için lütfen InsideBitcoins’e dikkat etmeye devam edin.

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Patrick Webber’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap