1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Robinhood kripto para birimi düzenleyici kuralları karşılamak için Chainalysis kullanıyor

Robinhood kripto para birimi düzenleyici kuralları karşılamak için Chainalysis kullanıyor

Robinhood kripto para birimi düzenleyici kuralları karşılamak için Chainalysis kullanıyor


Bugünün sıcak konuları 16:00 0 0

Robinhood’un kripto para birimi alanı Robinhood kripto para birimi, veri ve uyumluluk çözümü sağlayıcısı olarak blockchain adli tıp şirketi Chainalysis’i seçti. Chainalysis’e göre, Menlo Park merkezli fintech brokeri, yaklaşmakta olan Robinhood dijital cüzdanının uyumluluk gereksinimlerini karşılamayı umuyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Cüzdan, müşterilere Bitcoin (EXANTE: Bitcoin), Ether (ETH), Dogecoin (DOGE) vb. dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini yatırma ve çekme olanağı sağlayacaktır. Özellikle Robinhood kripto para birimi Chainalysis KYT ve Chainalysis Reactor’ı benimseyecek, bu yazılım çözümleri riskleri ve “yasadışı işlemleri” gerçek zamanlı olarak işaretleyebilir.

Robinhood kullanıcı verileri dark web’de satılıyor

iHodl’un daha önce bildirdiği gibi, Robinhood’un dijital cüzdan bekleme listesi artık 1 milyondan fazla aboneye sahip. Robinhood CEO’su Vlad Tenev, kripto cüzdanının varsayılan olarak küresel ve erişilebilir olmasını sağlayan “belirli avantajlara” sahip olduğunu belirtti.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap