1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Robinhood kripto para birimi Cove Markets’ı satın aldı

Robinhood kripto para birimi Cove Markets’ı satın aldı

guncel coin haberleri

Cove Markets, kullanıcıların birçok merkezi borsada işlem yapmalarını ve toplu finansal verileri yönetmelerini sağlamak için tasarlanmış bir API platformudur. İndirim komisyoncusu 14 Aralık’ın sonlarında onayladığı gibi, şirket Robinhood kripto para biriminin bir parçası olacak.

Yatırımcılar ve tüccarlar artık Kraken, Coinbase Pro ve Bitfinex dahil 7 adede kadar borsayı bağlamak ve en az 50 büyük altcoin ve para birimi ticareti yapmak için Cove Markets’ı kullanabilir. Cove Markets CEO’su ve kurucu ortağı Scott Knudsen şunları söyledi:

“Kripto para yatırımcılarının ticaret deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olmak için üç yıl önce Cove Markets’ı kurduk.”

İki ticaret şirketi, satın almalar yoluyla Robinhood’un sipariş yönlendirme ve uygulama hacmini artırmayı umduklarını belirtti. Robinhood kripto para biriminin baş işletme görevlisi Christine Brown, bu gelişme hakkında yorum yaptı:

“Cove Markets ekibinin işlem yürütme ve kripto para piyasası altyapısındaki kapsamlı deneyimi, daha güçlü ticaret yetenekleri oluşturmamıza ve kripto para piyasasında daha iyi rekabetin avantajlarını müşterilerimize sunmamıza yardımcı olacak.”

Son yıllarda Robinhood, kripto para birimi alanına büyük önem verdi. Bir gün önce, yerel dijital para cüzdanının lansmanı için veri ve araçlar sağlamak üzere blockchain analiz şirketi Chainalysis ile bir ortaklık kurulduğunu doğruladı.

Bugün 2022 yılının başlarında kullanıma sunulması beklenen bu özelliğin bekleme listesi 1,6 milyonu aştı. Ancak, hisse senedi yatırımcıları zor bir yıl geçirdi. Şirketin ilk halka arzından bu yana, hisse senedi fiyatı Ağustos ayındaki zirvesinden bu yana yaklaşık %70 düştü.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar John Wanguba’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap