1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Robinhood, Cryptocurrency Cross-Exchange Cove Markets’ı satın aldı

Robinhood, Cryptocurrency Cross-Exchange Cove Markets’ı satın aldı

Robinhood, Cryptocurrency Cross-Exchange Cove Markets'ı satın aldı

Çevrimiçi indirim komisyoncusu Robinhood, bir çapraz borsa kripto para ticaret platformu olan Cove Markets’ı satın aldı. Bir blog gönderisine göre, kurucu ortaklar Scott Knudsen ve Victor Glava ve Cove Markets ekibi, Robinhood kripto para birimi ekibine katılacak. Robinhood, Cove ekibinin “kripto para piyasasındaki müşteriler için yüksek kaliteli uygulama elde etmeye” odaklanacağını belirtti. İşlem fiyatı henüz açıklanmadı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Robinhood Cryptocurrency Operasyon Direktörü Christine Brown, “Scott, Victor ve Cove Markets ekipleri kripto para ticaret platformumuzu güçlendirecek ve kripto para birimi endüstrisindeki liderliğimizi güçlendirmemize yardımcı olacak” dedi.

2018 yılında kurulan Cove Markets, sorunsuz işlemler gerçekleştirmeyi amaçlayan bir kripto para ticaret sağlayıcısıdır. Ekim 2019’da şirket, bir grup yatırımcıdan 1,5 milyon dolar topladı.

Satın alma, Robinhood kripto para biriminin veri ve uyumluluk çözümleri sağlayıcısı olarak Chainalysis’i seçmesinden sonra yapıldı. Chainalysis ile Menlo Park merkezli fintech brokeri, yaklaşmakta olan Robinhood dijital para cüzdanının uyumluluk gereksinimlerini karşılamayı umuyor.

Robinhood, kullanıcı verilerinin ihlal edildiğini duyurdu

Robinhood’un dijital para cüzdanı, müşterilere Bitcoin (EXANTE: Bitcoin), Ether (ETH), Dogecoin (DOGE) vb. dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini yatırma ve çekme olanağı sağlayacaktır. Özellikle Robinhood kripto para birimi Chainalysis KYT ve Chainalysis Reactor kullanacak, bu yazılım çözümleri riskleri ve “yasadışı işlemleri” gerçek zamanlı olarak işaretleyebilir.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap