1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. RippleX, NFT yaratıcıları için Devnet’i yayınladı

RippleX, NFT yaratıcıları için Devnet’i yayınladı

guncel coin haberleri


Bugünün Sıcakları 17:00 4 4

XRP Ledger dağıtılmış ağı üzerine kurulu bir ödeme platformu olan RippleX, geliştiricilerin yerel NFT işlevselliği hakkında bilgi edinmelerini ve denemelerini sağlayan bir geliştirme kiti olan NFT-Devnet’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Geliştiriciler, yakın tarihli bir blog gönderisinde, XLS-20d teklifinin, yerel NFT türlerini destekleyecek XRP Defterine bir uzantı getirdiğini söyledi. Yeni güncelleme ile geliştiriciler, otomatik telif hakları ve ortak mülkiyet gibi gelişmiş özelliklere ek olarak NFT’leri basabilir, takas edebilir ve yakabilir.

Geliştiriciler, “Bu, geliştiricilerin XRP Ledger’ın yerel tokenleştirme yeteneklerinden yararlanan uygulamalar oluşturmasını sağlama vizyonumuzun ilk adımıdır” dedi.

Çin kendi NFT pazarını yaratacak: rapor

İlk olarak, XLS-20d, blok zinciri geliştiricilerinin NFT’leri ve sunucu operatörlerini XRPL performansından ödün vermeden “performans özelliklerini bilmeleri” için test etmelerine izin vermek için NFT-Devnet’te piyasaya sürülecek. Eylül 2021’de Ripple, NFT’lere odaklanan 250 milyon dolarlık bir içerik oluşturucu fonu başlattı. San Francisco merkezli şirket, fonun XRP Ledger ağında NFT’lerin benimsenmesini genişletmek için yaratıcıları, markaları ve pazar yerlerini destekleyeceğini söyledi.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap