1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ripple, SEC davalarında benimsenmeye doğru ilerliyor: rapor-Haberler

Ripple, SEC davalarında benimsenmeye doğru ilerliyor: rapor-Haberler

SEC davasında Ripple'ın benimsenmesi: rapor 1

Rapor, Ripple token fiyatının istikrarı ile Ripple teknolojisinin geniş çapta benimsendiğini gösteriyor.

2020’nin sonundan bu yana, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından kayıt dışı XRP menkul kıymetlerinin satışı nedeniyle, San Francisco merkezli dev ödeme ağı şirketi Ripple büyük sansür sorunlarıyla karşı karşıya kaldı. Ancak Ripple, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından yapılan tüm iddiaları reddetmek için elinden geleni yaptı ve ayrıca Ripple’ın operasyonlarının adil kullanım sistemi kapsamında olduğunu kanıtladı. Bununla birlikte, SEC ajansı hala Ripple aleyhindeki tüm iddiaları kanıtlayabilecek yeni tanıklar toplamak için çalışıyor.

Ancak bu sansür sorunları Ripple için çok zor. Ripple, çalışmaları kripto para planlarına yönelik bir kripto para birimi ve blok zinciri şirketidir, ancak sansür sorunlarına rağmen şirket, kripto para birimi ve blok zincirinin benimsenmesinde geride kalmıyor.

XRP defter cüzdanı kullanıcılarına bakacak olursak, kullanıcı sayısı bir önceki zirveye göre 11 kat önemli ölçüde arttı. Özellikle, defter günde 11.300 alarak son zamanlarda 1.427 milyona ulaştı. Ve son zamanlarda, Ripple’ın adres kullanıcıları rekor seviyeye ulaştı.

Kaynak: Santiment

Popüler kripto para analisti Cryptocurrency Eri, Ripple’ın kaynak kullanımındaki keskin artış konusundaki duruşunu paylaştı. Ekledi:

“Ripple ekibinin RippleX kısmı, yeni gelişmeleri besliyor ve besliyor”

Eri, Ripple’ın 20 ülkede aktif olan son ODL hizmetine de atıfta bulundu. Ayrıca, Ripple’ın kullanım durumlarının birçok yönden görülebileceğini iddia ediyor.

Ripple’ın müşteriler tarafından ODL kullanımı son çeyrekte yaklaşık %130 arttı. Belki burada diyebiliriz ki, Ripple’ın diğer şirketlere kripto para birimi likiditesi ve amiral gemisi varlıklarını kripto para birimi ticaret olanakları sağlamak için sağlamaya yönelik yeni girişimi, şirketi yalnızca kripto para birimlerini benimsemeye değil, aynı zamanda Ripple’ın kripto para birimi ekosistemini benimsemeye yönlendiriyor.

Analistler ayrıca Ripple’ın sosyal duyarlılığının olumlu olduğunu buldu. Ripple ve SEC arasındaki davada, Ripple kripto para piyasasından daha iyi sempati topladı ve neredeyse herkes Ripple’ın SEC ajansına karşı davayı kazanabileceğini umuyor.

Ayrıca okuyun: Ethereum’un yaratıcıları, DAO ve NFT konseptine dayanan ABD “kripto para şehri” hakkında heyecanlı

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Jitender’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi olarak kullanılmaz. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap