İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ripple fiyat tahmini: XRP/USD 1,05 ABD dolarına yeni bir toparlanma istiyor-Haberler

Ripple fiyat tahmini: XRP/USD 1,05 ABD dolarına yeni bir toparlanma istiyor-Haberler

Dalgalanma fiyat tahmini

Ripple Fiyat Tahmini – 1 Aralık

Günlük grafik, değer 0.97 dolarlık destek seviyesine ulaştığında, Ripple fiyatının hareketli ortalamanın yakınında %0.55’te konsolide ettiğini gösteriyor.

XRP/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 1,20 ABD Doları, 1,25 ABD Doları, 1,30 ABD Doları

Destek seviyeleri: 0,80 ABD Doları, 0,75 ABD Doları, 0,70 ABD Doları

Dalgalanma fiyat tahminiXRPUSD-günlük grafik

XRP/USD yavaş yavaş 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkıyor çünkü token 21 günlük hareketli ortalamayı kırabilir. 1,00 doların üzerinde kalmak için mücadele ettikten sonra, Ripple fiyatı kanalın üst sınırına doğru hareket etmeye başladı ve kısa vadeli bir yükseliş bölgesine girebilir.

Ripple fiyat tahmini: Ripple (XRP) yükselebilir

Yazma sırasında, Ripple fiyatı şu anda 1,01 dolardan el değiştiriyor.21 günlük hareketli ortalamayı kırmaya yönelik herhangi bir girişim, fiyat 1,00 dolarlık kilit direnç seviyesinin üzerinde kalabileceğinden, yukarı yönlü hareket için daha fazla yer açabilir. Bununla birlikte, yatırımcıların direnç seviyeleri 1,20, 1,25 ve 1,30 dolarda olan yeni bir yükseliş eğilimi yaratmadan önce hareketli ortalamanın üzerinde bir yükseliş geçişi beklemeleri gerekebilir.

Bununla birlikte, işlem 1,10$ direnç seviyesine ulaştığında, piyasa hızlı bir şekilde satın alabilir. Ancak boğalar fiyatı yükseltemezse, düşüş eğilimi tüccarlar için başka bir satış fırsatını tetikleyebilir ve bu da jetonun 0.90 USD destek seviyesine ulaşmasına ve daha da 0.80 USD, 0.75 USD ve 0.70 USD’ye düşmesine neden olabilir. seviye. Aynı zamanda, teknik bir gösterge olan göreli güç endeksi (14), piyasanın daha fazla yükseliş sinyaline sahip olduğunu göstererek 50 seviyesini kırdı.

BTC ile karşılaştırıldığında, token 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düştüğü için Ripple fiyatı hala düşüyor. Satış baskısı devam ederse, teknik bir gösterge olan göreceli güç endeksi (14) 40 seviyesinin altına düşebileceğinden, Ripple (XRP) yeni bir dip görebilir. Bu nedenle, token kanalın alt sınırına bakarsa, tüccarlar 1600 SAT ve altında yakın destek bekleyebilirler.

XRPBTC-günlük grafik

Bununla birlikte, kanalın üst sınırının üzerinde bir yükseliş hareketi tetiklenirse; tüccarlar piyasanın yükseliş eğilimini onaylayabilir ve direnç seviyesini 1900 SAT ve üzerinde konumlandırabilir.

Şimdi Ripple (XRP) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

devamını oku:

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap