1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ripple fiyat tahmini: XRP/USD 0,95 ABD Dolarının üzerine çıkabilir-Haberler

Ripple fiyat tahmini: XRP/USD 0,95 ABD Dolarının üzerine çıkabilir-Haberler

guncel coin haberleri

Ripple Fiyat Tahmini – 2 Aralık

Ripple fiyat tahmini, bugün 0.82 USD destek seviyesini test ettikten sonra XRP’nin yükseliş eğilimine devam edebileceğini gösteriyor.

XRP/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 1,00 ABD Doları, 1,05 ABD Doları, 1,10 ABD Doları

Destek seviyeleri: 0,70 ABD Doları, 0,65 ABD Doları, 0,60 ABD Doları

XRPUSD-Günlük Kanal

XRP/USD, bugün Avrupa işlem saatlerinde 0,82 ABD$’lık günlük en düşük seviyesini gördükten sonra kaybettiği zemini toparladı. Ripple’ın fiyatı şu anda 0,85 ABD dolarından el değiştiriyor ve günün başlangıcından bu yana %0,88’lik hafif bir artış var. İyileşmeye rağmen, token hala 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında seyrediyor. Ripple, şu anda 40,89 milyar ABD doları piyasa değeri ile küresel kripto para piyasası derecelendirmesinde sekizinci sırada yer alıyor.

Ripple fiyat tahmini: Ripple fiyatı yükselecek mi?

Günlük grafiğe göre, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların ilk atılımı fiyatı daha da yukarı çekebileceğinden, Ripple fiyatı 0.90 dolarlık direnç seviyesine doğru ilerliyor. Ripple (XRP), mevcut işlem fiyatına geri dönmeden önce günlük 0,87 dolarlık en yüksek seviyeye ulaştı. Yukarıdan bakıldığında, Ripple fiyatı hareketli ortalamayı geçerse, daha fazla yükseliş hareketi olabilir ve en yakın direnç 0,90 dolarda olabilir.

Bununla birlikte, tüccarlar günlük trendin hala boğaların elinde olduğunu görebilirler çünkü teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi’nin (14) aşağı yönlü sürekli toparlanmaya dayalı olarak 45 seviyesi civarında hareket etmesi bekleniyor. Aynı zamanda, 0,95 ABD doları seviyesinin kırılması, tokeni 1,00 ABD Doları, 1,05 ABD Doları ve 1,10 ABD Doları potansiyel direnç seviyelerine itmesi muhtemeldir, kanalın alt sınırına düşüş ise 0,70 ABD Doları, 0,65 ABD Doları ve 0,60 ABD Doları desteğine yol açabilir. , sırasıyla.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Ripple 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların yakınında yatay işlem görüyor. Token bugün 1828 SAT günlük en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra, token daha sonra mevcut işlem fiyatına geri döndü. Aynı zamanda, alıcılar piyasaya baskı uygulayabileceğinden fiyatlar yatay hareket etmeye devam ediyor.

202020103-47.png.webp

XRPBTC-günlük grafik

Ayrıca satıcılar piyasaya dönerse, Ripple fiyatları 1650 SAT ve altındaki seviyeleri destekleyecek şekilde düşebilir. Şu anda teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) 50 seviyesinin üzerine çıktı, çünkü piyasa bir sonraki pozitif yukarı hareketle karşı karşıya kalabilir ve direnç seviyesi 1950$ ve üzerinde olabilir.

Şimdi Ripple (XRP) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap