1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ripple fiyat tahmini: XRP/USD 0,80 ABD dolarının altında kaldı-Haberler

Ripple fiyat tahmini: XRP/USD 0,80 ABD dolarının altında kaldı-Haberler

guncel coin haberleri

Ripple Fiyat Tahmini – 6 Ocak

Ripple’ın fiyat tahmini, mevcut piyasa değerinin 0,80 doların altına düşmesi nedeniyle XRP’nin son birkaç saat içinde %3,05 düştüğünü gösteriyor.

XRP/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 0,90 ABD Doları, 0,95 ABD Doları, 1,00 ABD Doları

Destek seviyeleri: 0,60 USD, 0,55 USD, 0,50 USD

XRPUSD-günlük grafik

XRP/USD şu anda düşüş sinyali veriyor çünkü token fiyatı 0,77 dolarlık açılış fiyatının altında. Teknik bir gösterge olan göreceli güç endeksi (14), aşırı satım alanına doğru hareket etmeye devam ediyor Kanalın alt sınırının altına inmek, tokeni başka bir düşük seviyeye itebilir, ancak piyasa fiyatı 9 günlük ve 21 günlük fiyatı aşarsa Hareketli ortalamalar, durum boğa olabilir.

Dalgalanma fiyat tahmini: fiyat düşmeye devam edebilir

Şimdi, Ripple fiyatları tüm pazarlarında zayıflık belirtileri göstermeye devam ediyor. Günlük grafiğe bakıldığında, XRP/USD piyasası piyasa fiyatlarındaki düşüşü yansıtarak %3,05 düştü.Düşüş devam ederse düşüş daha da büyüyebilir. Şu anda, Ripple fiyatı düşüşte ve tüccarlar, tokenin hareketli ortalamanın altına düşmeye devam etmesini bekleyebilir.

Aynı zamanda, hareketli ortalamanın kırılması boğaların gücünü güçlendirebilir ve fiyatı 0,90, 0,95 ve 1,00 direnç seviyelerine itebilir veya fiyat düşmeye devam ederse, bir kırılma piyasanın içinde olmasına neden olabilir. düşüş senaryosu 0,60 USD, 0,55 USD ve 0,50 USD destek seviyelerine ulaşılabilir.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Ripple fiyatı hala 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında.Satış baskısı devam ederse XRP fiyatı yeni bir dip görebilir. Mevcut teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) muhtemelen 40 seviyesinin altına düşecek; belirteç kanalın alt sınırına doğru hareket etmeye devam ettikçe, piyasa olumsuz eğilimler görmeye devam edebilir.

202120106-177.png.webp

XRPBTC-günlük grafik

Bununla birlikte, Ripple (XRP) şu anda 1745 SAT seviyesinde seyrediyor ve eğer token kanalın altına düşerse, tüccarlar 1600 SAT ve altında yakın destek bekleyebilirler. Bu nedenle, bir yükseliş eğilimi varsa ve 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaları kırarsa; o zaman tüccarlar piyasada boğa piyasasını onaylayabilir ve en yakın direnç 1950 SAT ve üzerindedir.

Şimdi Ripple (XRP) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap