1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ripple Fiyat Tahmini: Ripple entegrasyonu ile XRP/USD 0,80 ABD Dolarının üzerine çıkacak-Haberler

Ripple Fiyat Tahmini: Ripple entegrasyonu ile XRP/USD 0,80 ABD Dolarının üzerine çıkacak-Haberler

guncel coin haberleri

Ripple Fiyat Tahmini- 18 Aralık

Ripple fiyat tahmini, XRP’nin son 24 saatte 0,80 ABD dolarının üzerine çıktığı için %3,57 arttığını gösteriyor.

XRP/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 0,96 ABD Doları, 0,98 ABD Doları, 1,00 ABD Doları

Destek seviyeleri: 0,68 ABD doları, 0,66 ABD doları, 0,64 ABD doları

XRPUSD-günlük grafik

Token 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmaya başladığında, XRP/USD 0,80 doların üzerinde kalabilir. Ancak 0.90 USD direnç seviyesi test edilirse Ripple fiyatı yukarı kırılabilir. Öte yandan, XRP/USD hala 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altındaysa, tüccarlar tokenin altına düşmesini bekleyebilir ve temel destek seviyeleri sırasıyla 0.68, 0.66 ve 0.64’te bulunabilir.

Ripple fiyat tahmini: Ripple için bir sonraki yön nedir?

Yazma sırasında, Ripple fiyatı, 9 günlük hareketli ortalama tarafından desteklenen hafif bir yükseliş momentumu ile 0,82 dolarda geziniyor. Dikkat edilmesi gereken direnç seviyeleri 0.96 USD, 0.98 USD ve 1.00 USD’dir. Göreceli Güç Endeksi’nin (14) sinyal çizgisi 40 seviyesini geçerken, teknik göstergeler kademeli olarak yukarı doğru hareket etmeye başladı. Bununla birlikte, boğalar piyasaya yeniden girebilir ve daha büyük bir yukarı doğru sapma görene kadar kontrolü koruyabilir.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Ripple (XRP) yavaş yavaş yükseliyor. 1727 SAT açılış fiyatından sonra fiyat yavaş yavaş yükselmeye başladı ve şu anda 1760 SAT civarında işlem görüyor. Tüccarlar boğaların fiyatı kanalın üst sınırının üzerine itmesini beklerken, Ripple fiyatı artık düşüş trendi kanalına dahil edildi.

XRPBTC-günlük grafik

Ayrıca boğalar kanalın üst sınırını kırabilirse 1800 SAT başlangıç ​​direncini bekleyebiliriz. Bunun üzerinde, 1200 SAT ve üzerinde daha yüksek direnç bulunabilir. Aynı zamanda, alttan bakıldığında, satıcılar piyasayı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına iterse, tüccarlar 1600 SAT ve altında destek bekleyebilirler. Teknik bir gösterge olan göreceli güç endeksi (14), yükseliş eğilimini doğrulamak için 55 seviyesini kırıyor.

Şimdi Ripple (XRP) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ripple nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap