1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ripple desteği tutmakta zorlanıyor, boğalar 0,70 doları hedefliyor

Ripple desteği tutmakta zorlanıyor, boğalar 0,70 doları hedefliyor

guncel coin haberleri

  • XRP fiyatı, 0,60 ABD doları destek alanının üzerinde tutunamayacağını ve daha da düşebileceğini gösteriyor.
  • Osilatör değerleri, daha yüksek bir hareketin muhtemel olduğunu gösteriyor, ancak keskin bir şekilde düşen bir kanca, güneyin devam ettiğini gösteriyor.
  • Yukarı yönlü potansiyel güçlü kalmaya devam ediyor, ancak boğalar aynı şeyi yapmalıdır.

XRP fiyatı, tekrar güneye doğru ilerlemeye başlayarak temel destek yapısından kopma belirtileri gösteriyor. Pip grafiğinde özellikle düşüş eğilimi gösteren bir kurulum, XRP’nin düşüşünün ne kadar kötü olabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, devam eden düşüş uyarı işaretlerine rağmen, XRP’nin 0,75 $ değer alanına geri dönme şansı var.

XRP fiyatı alıcı girdisine ihtiyaç duyar yoksa Ripple düşebilir

XRP fiyatı, boğalar ve ayılar için iki ticaret fikri geliştirdi. İlki, 0,54 $ zarar durdurma emri, 0,62 $ zarar durdurma ve 0,30 $ kar hedefi ile teorik bir kısa giriştir. Ticaret fikirleri 3: 1 ödül/riski temsil eder. Giriş, 0,02 ABD Doları/3 ABD Doları’lık bir geri dönüş noktasına ve grafik grafiğindeki bir ayı tuzağı modeline dayanmaktadır. Her iki kutunun da sonda durması, girişten sonra herhangi bir zımni kar almanın korunmasına yardımcı olacaktır.

XRP/USD 0.02/3 Kutu Dönüş Noktası ve Tablosu

Geçerli X sütunu 0,70 ABD dolarına taşınırsa, kısa giriş geçersizdir.

Piyasanın boğa tarafında, bir boğa girişi varsayarsak, 0,63 dolarlık bir zararı durdur alım fiyatı, 0,59 dolarlık bir zararı durdur fiyatı ve 0,77 dolarlık bir kar hedefi varsayarsak. Bu ticaret fikri 3.50:1 ödül/riske sahiptir. Bu giriş, mevcut O sütununun üçlü kutu ters çevrilmesi üzerindedir. XRP fiyatı iki işletim sistemini 0,57 dolara taşıyabilir ve geçerliliğini koruyabilir. Fiyatlar düştükçe, alım durakları daha düşükleri takip edecek ve kayıpları durduracaktır. Ancak, kar hedefi aynı kalır.

0,01/3 ABD Doları Kutu Dönüş Noktası ve Grafiği

XRP fiyatı mevcut X sütununda 0,56 dolara yükselirse, varsayımsal uzun ticaret kurulumu artık geçerli değildir.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap